Samsung gt i9500 s4 4.4.2 (2 Viewers)

KADIR BAYKAL

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamlar tüm değerli üyeler ve yöneticiler bana yardımcı olursanız çok mem.olurum şimdiden hepimize çok tsk.ederim benim telefona root yaptım fakat bir müddet sonra google servislerini kullanamaz hale geldim devamlı servis hata veriyor fabrika ayarlarına sıfırladım olmadı vile yap.olmadı telefonu herturlu sıfırladım olmadı bu asamada ne yapacagimi şaşırdım ve çok sıkıldım bana yardımcı olursanız çok sevinirim sizlerden yardım bekliyorum lütfen konuya hakim olanlar bana yardımcı olsun teşekkürler saygilar

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
evet güncel romu odinle yükle zaten4.4.2 yüklü ise mecbur yine 4.4.2 yüklemelisin root dosyan yanlış sürüm oldugundan o hataları aldın yapamazsan yardımcı oluruz

KADIR BAYKAL

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
çok tşk. ederim ALLAHrazı olsun sizden bana sıkıntı yaptı bu telefon inşallah beceririmde bu dertten kurtulurum peki bu güncel romu nasıl temin edebilirim adı nedir yard​ım ederseniz çok mem.olurum şimdiden tşk. bana döndüğünüz için ayrıca tşk. ederim

KADIR BAYKAL

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sayın üstadım benim telefon yazılımı s4 gt i9500 4.4.2 bu sizin önerdiğiniz gtı-ı9505 yazılım acaba benim telefona olurmu yanlış bi şey yapmıyım
fazla anlamıyorum yazılımlardan henüz yeni merak sardım ama tam sardım diyebiliriz yalnız sizin gibi değerli dostların sayesinde kıısa zamanda çok yol kat edeceğime inanıyorum bu sitedeki her kese çok tşk. esiyorum ALLAH razı olsun benim açımdan çok deeğerli bilgiler öğreniyorum..

KADIR BAYKAL

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Üstat Eyvallah tsk.ederim bunları nasil yükleme konusunda yardımcı olursanız çok mem.olurum ALLAH razı olsun ayırdığınız zaman için sağolun emeğinize sağlık ALLAH cc işinizi rast getirsin..

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
odin i çalıştır rom uda rrdan cıkart sadece tar dosya ise pda sec yoksa bootloader a boot sorasıyla code modem csc sec cihazı kapat ses kısma+home+açma tuşu sora ses+ tuşu download moda al usb tak start bas yükler