Bilgi Samsung i5510 için Android Market'i Açma ve Versiyon Yükleme (1 Viewer)

Byaras™

Kurucu Admin
Yönetici
Admin
WebMaster
Galaxy 551(GT-i5510)kullanıcıları için Android marketli güncel Android versiyonunu ve kurulum detaylarını paylaşıyorum.

Bu işlemlere başlamadan önce cihazınızı bilgisayarınıza doğru tanıttığınızdan emin olunuz.

Ayrıca bu işlemler sırasında cihazınız kullanım dışı kalabilir ve bu olasılığın gerçekleşmesi halinde kesinlikle sorumluluk bize ait değildir o yüzden ne yaptığınızı 2 kere düşünün.

Gereken dosyalar:
Son firmware dosyları:

(rar şifresi: samfirmware.com)

Odin Programı :

Adım adım kuruluma geçelim. Başlamadan önce bu işlemin tehlikeli ve garantinize zarar verecek bir işlem olduğunu unutmayınız.

1- İndirdiğiniz dosyalarını arşivlerden çıkarın.

2- Telefonunuz kapalıyken Güç ve Q tuşlarana aynı anda basın ve cihazınızı Download Modunda açın.

3- Odin uygulamasını açın ve arkaplanda hiçbir samsung uygulamasının çalışmadığına eminseniz USB'yi bağlayın.

4- CALLISTO_v1.0.opsdosyasını Odin'in OPS bölümüne yerleştirin. Ve one package bölümünü işaretli hale getirin

5- Firmware arşivinden çıkan dosyayı (iI5510JVKE1) progrmın en altındaki One Package butonuna tıklayarak programa tanıtın

6- Auto Reboot ve Protect OPS seçeneklerini işaretleyin.

7- Program cihazınızı tanımış ve dosya yerleştirmelerinizi doğru bir şekilde yapmışsanız "Start" a basın ve telefonunuz kendiliğinden açılana kadar yani home ekranını görene kadar bağlantıyı koparmayın

Not:bu orjinal fabrika üretimi bi yazılımdır, bu firmware yükledikten sonra markete ulaşabilirsiniz. extra programlara ihtiyaç duymadan...

alintıdır