Neler yeni
  • imei Değiştirme İşlemi T.C. Kanunları Gereği Yasal Olmayan Bir İşlemdir. Bu Tür İllegal Konularda Tüm Yasal Sorumluluk Kullanıcıya Aittir. Bu İşlemlerden Sitemiz (Firmamız) Sorumlu DEĞİLDİR. Bu Sitede Sadece İMEİ & SN bozulmuş cihazlar için (İmei & SN Repair) düzeltme konusunda bilgi verilecektir. Site Kurallarına uymayan arkadaşlar Yasaklanacaklardır..

samsung i8262 qcn file

GsmkoliK

Manager
Yönetici
samsung i8262 qcn dosyası şebeke sorunu için

KRAL2121

Takipçi Üye
üstad fazla zamanını almak ıstemıyorum ama z3x var buradan tam olarak nasıl yazdırabılırım yeni başladım da müşterinin cıhazı var kayıtlı ama şebekesi yok ?

yollarını zamanın varsa yazarmısın

üstad fazla zamanını almak ıstemıyorum ama z3x var buradan tam olarak nasıl yazdırabılırım yeni başladım da müşterinin cıhazı var kayıtlı ama şebekesi yok ?

yollarını zamanın varsa yazarmısın

usb takıp,Write QCN buttonuna basıp,qcn dosyasını seçip yazıyor.

KRAL2121

Takipçi Üye
sonuc vermedi abi şebeke yine gelmedi sorunsuz yazdı ama değişen bir şey olmadı ???

cihaza repair nvm yapın veya bir yazılım yükleyin cihazın durumunu bilmedigmizden tam yardımcı olamıyoruz

KRAL2121

Takipçi Üye
cihaza repair nvm yapın veya bir yazılım yükleyin cihazın durumunu bilmedigmizden tam yardımcı olamıyoruz
başkan yazılım yükledim xxand1 yazılımı mevcut cihaz daha önceden kullanılıyordu numara değişikliğinden sonra şebeke gelmedi diye getirildi bana

KRAL2121

Takipçi Üye
acaba cihazda unlock hatası olabilirmi

z3x de unlokc tuşuna bastıgımda her şeyi yazıyor unlock error hatası veriyor ?

seçilmiş02

Sevilen Üye
octoplus ile imei repair flashını indirin ve octo ile repairi yap kardeşim başka bir şeye ihtiyacın yok ve forum üyeleri birbirinize saygılı olun yoksa bir daha uyarmam umarım anlaşılmıştır