Çözüldü Samsung Galaxy S4 Mini SM-İ9190 Dead Boot Repair (Açılmayan S4 Mini Ayağa Kaldırma) (1 Viewer)

Özcan Bilgisayar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam çok teşekkürler emeğine vede yüreğine sağlık,,yazını dikkatlice okudum 5.Şıkta belirttiğin gibi YAZDIĞINIZ KARTI TELEFONA TAKIN VE SES KISMA + HOME TUŞU + GÜÇ TUŞU İLE DOWNLOAD MOD KOMBİNASYONU YAPIN bunu yaptıktan sonra cihazda titreme olmuyorsa EMMC simi bozuk oluyor...Birde şifre alabilirmiyim...
bu işleme kadar geldin cihazı download modda açmaya çalıştığında titreme yoksa ekranda boot read write çımıyorsa emmc gitmiş demektir. box varsa önce jtag dene olmazsa emmc değiş

djvirus

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam 3 kişi online onları şifre gitmişdir biri atsa o bile yeter belkı 4 gün sonra online olucak konuyu acan kişi eski forumlar yok artık neyse cevap verdığınız icin tşk ederim

Özcan Bilgisayar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar iş yerinde gün içi yoğun olduğum için fırsat buldukça şifreleri gönderiyorum. boş boş bilgisayar başında oturan insanlar değiliz. insanlar artık aktif çalışıyor. eğer yayınladığım çözümlere ihtiyacınız varsa sabırlı olmayı bilmelisiniz. herkese illaki şifre atıyorum.

eftelyam

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Benzeri bir problemim var şifre alabilir miyim??? size de hayırlı işler bu arada...