Çözüldü Samsung Galaxy S4 Mini SM-İ9190 Dead Boot Repair (Açılmayan S4 Mini Ayağa Kaldırma) (1 Viewer)

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Şifre ilk mesaj da var ozcan22

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

blueice54

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar dosyayı indirdim rardan çıkarttım uygulamayı açtım debrick seçtiim fakat hafıza kartını görmedi....

r4hm4n

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ben dedigim şekilde hafıza kartını denedim olmadı , lakin sormak istediğim başka bir soru var. hafıza kartında bazı dosyalarım vardı bunlar şimdi tamamen gittimi? cünkü 56 mb olarak gözüküyor hafıza kartı ://

r4hm4n

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sadece denilen işlemi yaptım yani writing yaptım, ondan sonra bu şekilde oldu. Yani writing yaptığım için tüm dosyalarım gittimi acaba

r4hm4n

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sanırım giden dosyalardan ümidi kesmeliyim ? Eğer bir çözümü yoksa format atacağım

staskin1905

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 - RAR ŞİFRESİ İÇİN CEVAP YAZIN
2 - RAR ÇIKARDIĞINIZDA 2 DOSYA GÖRECEKSİNİZ debrick.img ve win32 writer
3 - 16 GB HF KARTI BİLGİSAYARINIZA TAKIN
4 - WİN32.EXE Yİ ÇALIŞTIRIN DEBRİCK.İMG DOSYAYINI GÖSTERİN VE HF KARTINIZA YAZIN
5 - YAZDIĞINIZ KARTI TELEFONA TAKIN VE SES KISMA + HOME TUŞU + GÜÇ TUŞU İLE DOWNLOAD MOD KOMBİNASYONU YAPIN
6 - TİTREME İLE BİRLİKTE KARTTAKİ BOOT KISMINI TELEFONA YAZACAK VE ARDINDAN DONWLOAD MODE AÇILACAK
7 - TELEFONU BİLGİSAYARA BAĞLAYIP ODİN İLE FULL ROM YAZIN.

GEÇMİŞ OLSUN. TAKILAN OLURSA MESAJ YAZSIN YARDIMCI OLURUM

NOT: BU ADIMLARI UYGULADINIZ CİHAZ RESET ATIYOR YADA WRİTE FAİL HATASI VERİYORSA
BENİMLE İRTİBATA GEÇİN.

Arkadaşlar bu işlemi sırası ile gerçekleştirdim fakak 6. sıradaki uygulamada herhangi bir tepkime olmadı acaba emmc çip mi gidik yardımcı olun lütfen ona göre çip değiştireceğim yada çipe sıcak hava mı uygulasam...

staskin1905

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Özhan hocam emmc ye yaklaşık 2 dakika 360 derece sıcak hava verdim ve telefon açıldı. Yardımlarınız için teşekkürler.