samsung note 3 sm-n900 simkilit (1 Viewer)

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Merhaba arkadaşlar :

Note 3 piyasaya cıktı ve yurt dışından gelmeye başladı şimdi note 3 ü pasaport ile kayıt ettirdiniz ama halen şebeke açma kilidi veya sim ağkilidi istiyor ise sizi bu dertten kurtarabiliriz.

Note 3 simkilit üçreti : 50 USd

süre : 24 saat

iletişim gsmkolik@hotmail.com

omerrtunc

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum,

Abicim benim bir SM-N900 note3 telefonum var. ben bunu yurt dışından getirdim. Turkcell hattımı taktım. yasal uyarı mesajı gelene kadar kullandım. ilk önce kayıt işini imeisini değiştirerek yapmaya çalıştım. ama yapamadılar bayiler .şimdi telefon kapalı 2-3 hafta önce aracı hizmetleri ile pasaport kaydı yaptım. sistem üzerinde kayıtlı gözüküyor. telefonda şebeke yok hat takılınca (yalnızca acil aramalar ) mesajı geliyor. (tüm sim kartlarında aynı hata). başka telefondan note 3 e takılı numarayı arıyorum. çalıyor gözüküyor. ama note 3 te hiçbir değişiklik olmuyor.

Çözüm İçin Ne önerirsiniz?

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
cihazın efs yedegi alınmadan işlem yapılmıştır ve bozmuşlardır şimdi efs alanının tekrar düzeltilmesi lazım

omerrtunc

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cihazın efs yedegi alınmadan işlem yapılmıştır ve bozmuşlardır şimdi efs alanının tekrar düzeltilmesi lazım

Gidip sordum efs yedeği almamışsınız diye. onlarda şöyle bir cevap verdiler : "efs yedeği alınmasaydı orjinal imei orada yazmazdı" diye. benimde pek fazla bilgim olmadığı için birşey diyemedim.

Teşekkürler

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
cihazı yollar iseniz bkaılaiblir cihaza şuan ne durumda efs alanı mı bozul securty mi bakmamız lazım efs alanı bozuk oldugu kesin