Yardım samsung s10 plus g975f u9 twrp magisk (1 Viewer)

erdemxcl

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
samsung s10 plus cihazım var imei ve root atılmış root uyarısı gelmemesi için magisk yüklemek istiyorum twrp olmadan magisk yüklenmiyormuş telefonun tuş kombinasyonu ile odin moduna girmiyor. bana yardımcı olabilirmisiniz u9 sürüm var cihazda

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Repair yapılmış mı eğer yapılmamışsa
Oem kilidini açın
odin ile rom yükleyin siler rootu.

Twrp den magisk ile root yapılmışsa magisk uninstall.zip dosyasını atın ama çökme ihtimali var.

erdemxcl

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMEI repair yapıldı odinle rom yükselttim şebeke gitti patch cert yaptırdım cihazda twrp kurulu değil şebeke gider diye korkuyorum root gittiği an şebeke gidiyor teşekkür ederim cevabınız icin OEM kilidi açık o uyarıyı kaldırmak için e param diye birşey yükledik odinden artık odinede giremiyorum tuş kombinasyonu ile

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
repair yapıldı odinle rom yükselttim şebeke gitti patch cert yaptırdım cihazda twrp kurulu değil şebeke gider diye korkuyorum root gittiği an şebeke gidiyor teşekkür ederim cevabınız icin OEM kilidi açık o uyarıyı kaldırmak için e param diye birşey yükledik odinden artık odinede giremiyorum tuş kombinasyonu ile
Samsung da root kaldırırsan gider ustam sertifika.
Magisk hide kullanın uygulamalar da gizleyin.

erdemxcl

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar root eftsu ile yapılmış 3.19 yazıyor sürüm olarak eftsu maneger yükledim telefon kafayı yedi şebeke gelmeden yeniden başlatıyor kendini

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar root eftsu ile yapılmış 3.19 yazıyor sürüm olarak eftsu maneger yükledim telefon kafayı yedi şebeke gelmeden yeniden başlatıyor kendini
silin o zaman eftsu menageri ustam.
magisk ile olsa modül felan yüklenir bir şekilde olurdu.
Root kaldırma seçeneğini kafanızdan çıkarın ustam certificate sorunu olur.