samsung s3653w çökmüş (1 Viewer)

taş telekom

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
S.a Arkadaşlar samsung s3653w geldi cihaz hiç açmıyor sabah kalktım cihazı açmaya çalıştım açmıyor diyor vatandaş cihazın boot.u uçmuş sanırım cihazda hiç hareket yok bunu nasıl kaldırabiliriz acaba .ustalarımızın yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler.

taş telekom

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
çok denedim usta hangi kablo ile denediysem beceremedim sanırım rif. box var ,spt var ,z3x var ama çare yok .

taş telekom

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
usta bu parça hangi parçadır değişmesimi gerekir nasıl olur bir yok bir şema ver mümkünse.

taş telekom

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam bana söylediği arkadaşın dediği riff box.la alakalı onda bu bağlantı şemaları varya onlardan yola çıkarak onu söylüyor ama bu demek değilki onun söylediği doğru riff box.ta s3650,s3653w gibi seçenek bile yok ( s3850 ) seçeneği varda o bortta ona benzerya ondan öyle dedi gerçi o dediğide yanlış peki ben günlerdir kimi tanıyorsam soruyor araştırıyorum ne bu s3653 w ,nin bu riff box.ta boot yazabileceğim bir seçenek var nede 3650 seçeneği var yoksa benmi yanılıyorum benim pc.de yok varsa bu s3653w .nin bağlantı şeması çok makbule geçecek usta yoksa kendimin olsa 50 kere yere çarpacam cihazı .

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
abicim ben sana en başta dedim spt veya z3x te zaten boot repair secenegi var ordan j750 kablo ile yapacaksın riff ile yapmana gerek yok

taş telekom

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sevgili ustam ben senin dediğini anlıyorum bende z3x de var spt .de var onlarda ne yaptımsa olmadığı için böyle tırmalıyorumya zaten eğer müsaitsen birki dakikanı ayırıp bana bağlanırsan beraber yapalım cihaz en ufak tamir vs görmemiş bir cihaz pırıl pırıl ama ne yaptımsa olmuyor beraber yaparsak çok memnun kalırım sevgili ustam program ne istersen var çrşit çeşit ama on -of .ta bastığında tepki yok ondan olmuyor sanırım ama el elden üstündür birki dakikanı ayırıpta bir el atarsan memnun olurum saygılar.