Çözüldü Samsung S5503 Türkçe Yazılım Ve Yükleme Aracı (1 Viewer)

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Moderatör tarafında düzenlendi:

sayopa

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
setool kurulu ise başka pc de dene setool driveri çakışıyo

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
cihaza gdfs yükledi ise önceden ondan hata verir veya cihazda teknik bir sorun vardır .

ferhatcepteknik

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cihaz yabancı dilken türkçe yüklenmeye çalışılmış bu hale gelmiş cihaz temiz setoolda full yiyor ama reset atıyor bu free dede cihaz az ilerleyince kesiyor yoksa cihaz sağlam temiz driverleride tamam ama problemi hala çözemedim senin bu flaşı yese düzeleceğinden eminim bide bana z3x samsung 2g tool 3.4.0020 versiyon exe lazım. eklersen sevinirim

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
cihaza setool ile gdfs yüklenmiş ondan bu sorun bende denemedim bana gelenler gdfs yüklenmemişti hepsi oldu

ferhatcepteknik

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
tamamdır arkadaşlar sorunu çözdüm makina şimdi gayet güzel çalşıyor setoolla full gdfs beraber ama flash değiştirerek yükledim ardından sadece acc gdfs yükledim unlock açtım açtı makina aynı flaşı tekrar yükleyince reset atıyor o yüzden değiştiriyorum flaşı düzeliyor heralde recover yerine böyle eski flaşı silmiş gibi görüyor heralde paylaşmak istedim sizinle. :)

sanane27

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hacim benim usb okumuyor telefon samsung yazısında kalıyor kapanıp açılıyor ilerleme yok usb taktıgımda okumuyor

Ç@yL@K

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cihaza #+9 basılı tut sora usb tak görmesi lazım görmüyorsa cihazın içinde sıkıntı vardır