Samsung s6 edge g925f sboot.bin hatası alıyorum (1 Viewer)

rapdarbe

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaslar g925f 7.0 guncelledıkten sonra imei numarası gıttı bizde sürüm düşürelim dedik olmadı yuklemeye calısırken hep hata aldık sonra cıhaz acılmaz oldu. 7.0 yukledım bı kez acıldı cıhazı recovery data reset yapım dedım kapattım acılırken downloading modunda acıldı ve hıc acılmadı cıhaz yukleme yapım dedım 7.0 yıne yuklemeye calıstım sboot.bin hatası verdı kac tane room ındırdım olmadı yardımcı olurmusunuz ne yapmam lazım:confused:

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
verdiğim ROM'u flashla cihaz Recovery üzerinde açılacak hiç elleme kapanınca ses açma + orta tuş ve açma kapamaya basılı tutup tekrar Recovery'ye al ve sıfırla sonra normal açılacaktır açılana kadar şarja takmayı ihmal etme, kolay gelsin...

rapdarbe

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Verdıgın sıteden ındıremedım ama sammobıleden ındırıyorum ıns olur 2 saat ıcınde ınecek ınınce haber verecegım

rapdarbe

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
verdiğim ROM'u flashla cihaz Recovery üzerinde açılacak hiç elleme kapanınca ses açma + orta tuş ve açma kapamaya basılı tutup tekrar Recovery'ye al ve sıfırla sonra normal açılacaktır açılana kadar şarja takmayı ihmal etme, kolay gelsin...

Malesef hocam recovery de hata veriyor

<ID:0/004> sboot.bin
<ID:0/004> cm.bin
<ID:0/004> boot.img
<ID:0/004> recovery.img
<ID:0/004> Complete(Write) operation failed.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)

yokmu şu CIHazı nasıl yapılacagını bılen bı arkadas

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
Malesef hocam recovery de hata veriyor

<ID:0/004> sboot.bin
<ID:0/004> cm.bin
<ID:0/004> boot.img
<ID:0/004> recovery.img
<ID:0/004> Complete(Write) operation failed.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)

yokmu şu CIHazı nasıl yapılacagını bılen bı arkadas

mrb cıhazın SN YOLLARMISIN

G925FXXU3COI9_OXE3COI6_SER_Russia_5.1.1

BU ROMU YÜKLEYINIZNIZ LÜTFEN İŞİNİZİ GÖRECEKTIR.

Last edited:

rapdarbe

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
şuan ııcın yazılım ınıyor sanırım 7 den 6 a dusurmeye calısan herkesın elınde bu sekılde patlıyor cıhaz 7 yuklemeye calısıncada olmuyor artık arkadaslara tavsıye 7.0 dan dusurmeyın cıhaz surumlerını cıhazdan oluyoruz

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
burdakı temel sorun sürümün düşürülmesi dııl.bu noktada herkes hata yapıyor.cıhazın sahıp oldugu yazılımı yuklemek..dowloada moda aldıgınızda en alt kısımda yazılım sürümlerını söyler.atıyorum u2 u3 gıbı bundan başka yazılım atamassın der.kısacası bu

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Verdıgın sıteden ındıremedım ama sammobıleden ındırıyorum ıns olur 2 saat ıcınde ınecek ınınce haber verecegım

Neden indiremedi link sağlam? Ayrıca eğer cihazın donanımsal bir arızası yoksa %100 olacak