Bilgi Sanal Gerçeklik Gözlüğü nedir ve ne işe yarar?

  • Konbuyu başlatan YuSuF02
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 31
  • Okuma süresi: 1:03

YuSuF02

ELHAMDU LİLLAHİ RABBİL ALEMİN
Yönetici
Admin
Site Yetkilisi
Kolik Expert
Premium Üye
Haber Ekibi
Katılım
11 Eki 2019
Mesajlar
2,949
Tepkime puanı
1,576
Puanları
178
Konum
Kayıp Şehir
Web sitesi
tevhidgundemi.com
İsim
M.Yusuf
Cihazım
iPhone 8
Android Bilgisi
Uzman
Cinsiyet
Erkek
Meslek
Mucit GSM
Özellikle son dönemlerde sanal gerçekçilik teknolojileri hayatımıza ebeyi entegre olmaya başladı. Sanal gerçekçilik teknolojilerinden olan Sanal Gerçeklik Gözlüğü internet ve teknoloji mağazalarında karşımıza sıklıkla çıkıyor.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü nedir?
360 derece görünüm imkanı size sunan Sanal Gerçeklik Gözlükleri, içerikleri gerçekçi ve kolay bir şekilde izlemenize olanak sağlıyor. Sanal gerçekçi gözlükler bilgisayarlardan aldığı görüntüleri, net bir şekilde görmeniz için büyütüyor.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü sizlere oyunların, animasyonların, videoların ve filmlerin görüntülerini 360 derece olarak izleme olanağı sunarken, tüm içerikleri ve görüntüleri sanki oradaymış gibi izleme imkanı sunuyor.

Özellikle akıllı telefonlar için çalışan sanal gerçeklik gözlüklerin kullanımı oldukça kolayken, telefona indirilen gerçeklik uygulamasını çalıştırdıktan sonra telefonu gözlüğün içine yerleştirmek yeterli olacakken bu gözlükler sayesinde sanki oradaymış gibi dünyanın her yerini keşfedebileceksiniz. Telefonunuzun bu gözlüklerle uyumlu olması gerektiğini unutmayın.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst