Bilgi Sanal Gerçeklik Gözlüğü nedir ve ne işe yarar? (1 Viewer)

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Özellikle son dönemlerde sanal gerçekçilik teknolojileri hayatımıza ebeyi entegre olmaya başladı. Sanal gerçekçilik teknolojilerinden olan Sanal Gerçeklik Gözlüğü internet ve teknoloji mağazalarında karşımıza sıklıkla çıkıyor.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü nedir?
360 derece görünüm imkanı size sunan Sanal Gerçeklik Gözlükleri, içerikleri gerçekçi ve kolay bir şekilde izlemenize olanak sağlıyor. Sanal gerçekçi gözlükler bilgisayarlardan aldığı görüntüleri, net bir şekilde görmeniz için büyütüyor.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü sizlere oyunların, animasyonların, videoların ve filmlerin görüntülerini 360 derece olarak izleme olanağı sunarken, tüm içerikleri ve görüntüleri sanki oradaymış gibi izleme imkanı sunuyor.

Özellikle akıllı telefonlar için çalışan sanal gerçeklik gözlüklerin kullanımı oldukça kolayken, telefona indirilen gerçeklik uygulamasını çalıştırdıktan sonra telefonu gözlüğün içine yerleştirmek yeterli olacakken bu gözlükler sayesinde sanki oradaymış gibi dünyanın her yerini keşfedebileceksiniz. Telefonunuzun bu gözlüklerle uyumlu olması gerektiğini unutmayın.
 

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
sanl gerçeklik gözlüğü 3 boyutlu bir olay adamı korkutuyor bence hiç gerek yok :)
 
Üst