Neler yeni

Öneri SAPIK

GsmkoliK

Site Sahibi
Admin
Site Kurucusu
Katılım
16 Ağu 2010
Mesajlar
1,079
Konum
Adiyaman, Turkey
Web sitesi
www.gsmkolik.com
SAPIKLIK
Sokaklar da yatak odası kıyafetiyle dolaşan her kadın sapıktır...
Bir algı var; sapık dendiği zaman sadece akla erkek gelir.. Oysa; sokakların sapık kadınlardan da temizlenmesi lazım ki, toplum bir nebze ıslah olsun..
Çok garip geldi değil mi okuyunca "sapık kadınlar"(!)
Bir erkek avret mahallini iyice belli edecek tarzda çok dar bir pantolon giyse, sapık/rezil vs. diye bağırırsın.. Ama giydiğiniz taytlardan her hattınızı belli ederken kendiniz adına neden utanmazsınız?
Haa o sizin özgür yaşam tarzınız değil mi? Peki erkeklere niye yok o özgürlükten? Sen baştan aşağı avret olduğun halde, tayt giyme özgürlüğünü kendine hak biliyorsun da, erkeğin özgürlüğünü neden alıyorsun elinden?(!) Senin avretinin belli olması moda, erkeğin ki sapıklık öyle mi?
Otobüste/metro da bedeninin kokusunu şişeler dolusu parfüm sıkıp güzelleştirip, burunların direğini kıran ve erkeğin yanından ifil ifil geçtiğinde beyne direk şehvet hormonları uyarısı verecek kadar kokulanan bir kadın; "bana bakma" dediği gibi "beni koklamayın" da diyebilir mi?
Ben, helal olduğu halde hiç çarşı pazarı göğüsleri yarıya kadar görünür tarz da gezen abi/amca görmedim. Siz gördünüz mü? Görsek "sapık" diye koşarız değil mi adamcağızın peşinden?
Peki ben, domates seçerken sapık ablanın göğüslerini neden görmek zorundayım? Erkek göbekten yukarısı helal olduğu halde asla böyle gezmez/gezemezken, kadınlar göğüs avretini açıpta geziyor ve bu sapıklık olmuyor öyle mi?
Bir bankta kalçasının tam altına gelecek kısalıkta şort ile oturan bir adamın yanına çocuğunuzu oturtur musunuz?
Ne münasebet deli midir, sapık mıdır nedir?! Teklifim bile nasıl çirkin değil mi annesi?
Peki aynı şekilde oturan, kalçasından aşağısı çıplak bir kadının giyinişi, neden seni aynı şekilde rahatsız etmiyor? Vel hasıl kelam; sokaklar da yatak odası kıyafetiyle dolanan her kadın da bir o kadar sapıktır!
Toplumun ahlakını bozuyorlar! Toplumun kalitesini düşürüyorlar! Bugün o çocuklar çarşı pazarda bir ablanın göğsünü, kalçasını, bacaklarını görmek zorunda kalıyorsa, bu da bir "ÇOCUK VE TOPLUM İSTİSMARIDIR"....
NOT; Yazıyı kaleme alan bayandır..

116250859_2685974971720270_8851201934792526420_n.jpg
 
Son düzenleme:

Gny Teknik

İmparator
Admin
Katılım
29 Kas 2018
Mesajlar
323
Konum
Ankara
Web sitesi
www.gsmkolik.com
amaçları zaten toplumu bu hale getirmek derinliklere girersek konu çok uzar kadın hakları da nedir asansöre bir bayanla binmeye korkar olduk bu ne saçmalık rezillik
 

Casvera

Yeni Üye
Katılım
20 Haz 2020
Mesajlar
5
maşaallah çok güzel yazmış ablamız
zaten bir erkek yazsaydı onada sapık derlerdi
ama bayanın yazması çok isabetli olmuş ellerine sağlık
bu şekilde kadınları iffetsiz erkekleride deyyus laştırıyorlar
ve bu bizim çocuklarımıza sirayet ediyor sokağa çıkamaz olduk

rasulullah s.a.v bunları gödüğünüzde
Allahın meleklerin ve insanların laneti sizin üzerinize olsun deyin
diye emretmiştir bu ( hadistir )​
 

Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Google ads alanı