sigmakey pack 1 hakkında (1 Viewer)

canberk894

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
öncelikle bir kaç sorum olacak pack 1 güncellemesi tek başına alırsak ne kadar mal olur yani sitede active pack 1 70 dolar gibi bir fiyat diyor fakat bu sigmakey olmadan yani ilk olarak başka bişey almamız gerekiyormu yoksa direk pack 1 olarakmı alıyoruz ve bu boxu alıcak olursak pack1 ile ne kadara alınır

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Pack 1 70 $ boxın olacak ona aktive edeceksin şuan piyasada bulunanlar pack3 e kadar aktivedir en düşük pack 2 aktive olmalı alırken pack 3 olmasına dikkat edin bence boxı düşük aktiveli alıp soradan aktive etmek daha çok tutar

canberk894

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sigmakey olarak arkadaşımdan alıcamda 450 tl iyi fiyatmıdır pack 1 aktiveli yada sigma almak mantıklımıdır başka bir box alınmalımıdır öneriniz nedir ?

fikretulas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sigmakey olarak arkadaşımdan alıcamda 450 tl iyi fiyatmıdır pack 1 aktiveli yada sigma almak mantıklımıdır başka bir box alınmalımıdır öneriniz nedir ?

ustam eğerki istersen bendekini sana verebilirim,pack 1 ve pack 2 aktivitelidir inan bana 6 ay oldu alalı şimdiye kadar bir tane telefon için kullanmadım aldığım gibi bende duruyor...

chikocx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sigma box ikinci el olan varsa bana 533 303 39 40 dan ulaşsın