Neler yeni
  • Gsmkolik Aİlesine Yeni yöneticiler alınacaktır. Ekibe katılmak isteyen Gsmkolik ile iletişime geçebilir

SM-C7010 ekran şifresi unuttum

E2TK

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar Samsung c7 pro telefonumun şifresini unuttum içindeki bilgilere zarar gelmeden şifreyi kaldırmak için internette araştırmalarıma göre download modunda odin yardımıyla twrp kurmam ve şifre dosyalarını silmem gerektiğini öğrendim fakat,

odin ile twrp kurmaya kalktığımda custom binary blocked by frp lock hatası alıyorum bu konuda önerilerinizi benimle paylaşabilir misiniz lütfen.

ADAM SARA

Sevilen Üye
mrb kolay gelsın.cihazınızı en yakın bır teknık servıse götürürsenız sıze yardımcı olurlar.

E2TK

Yeni Üye
mrb kolay gelsın.cihazınızı en yakın bır teknık servıse götürürsenız sıze yardımcı olurlar.
merhaba öncelikle cevap için teşekkürler
bulunduğum yerde servis felan yok içindeki bilgiler benim için çok önemli bu sorunu çözebilmem adına önerinizi paylaşabilir seniz çok sevinirim.

turkcellgsm

Sayfa Yönetimi
aldığınız hatada zaten söylüyor durumu açıklıyor frp yani cihazın içinde gmailiniz açık olduğu için ben bu dosyayı yükletmem diyor.

5G Bilişim

Sayfa Yönetimi
tamam anladım teşekkür ederim peki nasıl yükleyeceğim buna ben twrp yi. içindekilere zarar gelmeden
Dostum yeni nesil cihazlarda bu tarz modifiye yazılımlara karşı koruma olarak geldi FRP sistemi, eğer cihazında FRP etkinse üretici tarafından imzalanmamış herhangi bir yazılım vs. yükleyemezsin o yüzden şu an için tek çaren cihazı sıfırlayıp eğer biliyorsan cihaz içindeki GMail adresini ve şifreni girerek açman yok bilmiyorsan bir telefoncuya götürüp GMail hesabı kilidini kırdırman...