SM-G610F (J7 PRİME ) için Pit dosyası lazım ustalar (1 Viewer)

androıdteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar hayırlı cumalar,bol kazançlar hepimize..Elinde j7 prime'a ait pit dosyası olan bir ustamız varmı,veya link verebilicek bir ustamız..

androıdteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Üstad çok faydalı bir blgi oldu..teşekkür ederim..Birşey daha öğrenmiş oldum eyw

NURIKZL

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ya ustam ben 7-zip indirdim flaşta bende mevcut pit dosyasını buldum tekrardan PIT hatası veriyor denedim olmadı sebebı ne olabılır ?

jan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam banada lazım bit dosyasını nasıl bulabiliriz 7ziple açın demişssinizde nasıl açmam lazım
bilemedim

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
windows 7 kullanıyorsanız yazılımı masaüstüne çıkartın csc dosyasının en sonundaki .md5 i silin otomatikman rar dosyasına dönüşecek içinden pit dosyasını alın. ama sakın asıl yazılımınıza flashınıza dosyanıza bunu yapmayın masaüstüne kopya oluşturun onun üzerinde çalışın

bu teknikle yazılım da olan bütün dosyalara ulaşabilirsiniz devamlı yaptığım bir teknik

jan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
windows 7 kullanıyorsanız yazılımı masaüstüne çıkartın csc dosyasının en sonundaki .md5 i silin otomatikman rar dosyasına dönüşecek içinden pit dosyasını alın. ama sakın asıl yazılımınıza flashınıza dosyanıza bunu yapmayın masaüstüne kopya oluşturun onun üzerinde çalışın

bu teknikle yazılım da olan bütün dosyalara ulaşabilirsiniz devamlı yaptığım bir teknik
Ustam halettim fakat başka bir sorunla karşı karşıyayım şuan cihaza hangi romu denediysem senddin usertdata fail hatası alıyorum.Ekran Alıntısı.PNG

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
csc bölümüne home csc seçip deneyin illk başta

cihaz yurtiçi kayıtlı ise 8.1.0 türkiye yazılımını deneyin

yurtdışı ise 7.0 dan yukarısını yüklemeyin sakın şebeke gelmez.

• Beğen
Tepkiler: jan

jan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
csc bölümüne home csc seçip deneyin illk başta

cihaz yurtiçi kayıtlı ise 8.1.0 türkiye yazılımını deneyin

yurtdışı ise 7.0 dan yukarısını yüklemeyin sakın şebeke gelmez.
dediğiniz yazılımları indiriyorum şuan elimde başka bir yazılım olan G610FXWU1BQK3_OJW1BQK3 userdata pasif şekilde yükledim flaslama tamamlandı ama google hesap var şimdi combinasyon dosyasını yüklerkende pit dosyası istiyor yüklediğim combinasyon dosyasındaki pit dosyasını çıkardım ekledim hata verip yükleme yapmıyor...