Sm-g925p (s6 edge) geçici cert lazim arkadaşlar ? (1 Viewer)

androıdteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar yurtdışı cihaz için geçici cert lazım,bir kaç tane buldum fakat z3x 29,5 versiyonda Initialization AT RIL... error hatası veriyor,sanırım certte sorun var,bulabiliceğim cert varmı arkadaşlar

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
O hata cihazın modeminden kaynaklanır internetten EFS yedekleri bulmaya çalış onları yazıp öyle dene yalnız yazmadan önce kendi cihazının EFS yedeğini al.

androıdteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
O hata cihazın modeminden kaynaklanır internetten EFS yedekleri bulmaya çalış onları yazıp öyle dene yalnız yazmadan önce kendi cihazının EFS yedeğini al

Ustam 7.0 stock romda cert yazdıgım için bu hatayı aldım evet bende combın yükleyip sonrada rotlayıp tekrar cert yazim diye uğraşım dedim..Combını yükledim sonra rot dosyasını yükledim..cihaz açılışta direk recovery menüsü tarzı biryere giriyor ve orda bekliyor ekranın ortasında androıd sımgesi var ve power reset or unknown yazıyor

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
O hata cihazın modeminden kaynaklanır internetten EFS yedekleri bulmaya çalış onları yazıp öyle dene yalnız yazmadan önce kendi cihazının EFS yedeğini al

Ustam 7.0 stock romda cert yazdıgım için bu hatayı aldım evet bende combın yükleyip sonrada rotlayıp tekrar cert yazim diye uğraşım dedim..Combını yükledim sonra rot dosyasını yükledim..cihaz açılışta direk recovery menüsü tarzı biryere giriyor ve orda bekliyor ekranın ortasında androıd sımgesi var ve power reset or unknown yazıyor

ilk mesajını tekrar okudum da neden Z3x 29.5 kullanıyorsun ki? Son sürümde sıkıntısız işlem yapabilirsin şayet elinde box yok ve cra*kli yazılım kullanıyorsan boşuna uğraşma olmaz o iş :) Onun dışında o hata da cihaza çok yüklendiğin için oluyor sıfırdan tekrar ROM yükle cihaza açılacaktır :)