Çözüldü sm-g935f custom binary blocked by frp lock sorunu cözümü (1 Viewer)

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sm-g935f açılışta kırmızı yazı çıkıp frp vs yazarsa telefon açılmazsa eğer 1 dakikada halledin çok basit ben buldum pınar beyaz :D :p

z3x den rj45le reset frp ufs ye tıklayın hepsi bu . cihaz yurt dışı içindekiler silinmiyor şebeke gitmiyor 1 dakikada self servis :cool:

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
müşteri ertesi gün geri geldi aynı sorun tekrarlamış demekki geçici çözüm . olsun müşteri bilgilerinin yedeklerini almak kurtarmak için iyi olur.

dikkat ettimde oem kilidi ve usb hata ayıklama kapalı olmuş tekrarlamasının sebebi bu olabilir.

sefik59

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sm-g935f açılışta kırmızı yazı çıkıp frp vs yazarsa telefon açılmazsa eğer 1 dakikada halledin çok basit ben buldum pınar beyaz :D :p

z3x den rj45le reset frp ufs ye tıklayın hepsi bu . cihaz yurt dışı içindekiler silinmiyor şebeke gitmiyor 1 dakikada self servis :cool:

Ayni sorun bendede var ama bu işten cok anlayan biri degilim z3x rj45 frp usf ne demek daha açık yazabilirmisin rica etsem

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ayni sorun bendede var ama bu işten cok anlayan biri degilim z3x rj45 frp usf ne demek daha açık yazabilirmisin rica etsem

telefoncu değilsiniz anlaşılan. gsm sektöründe kullanılan deyimler bunlar . program yükleyici kutu ve kablosu yoksa zaten bu dediğimi yapamazsınız başka türlü çözmeniz lazım uygun combination file ve uygun yazılım ile.