Sm-g955u (1 Viewer)

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
SM-G955US8 PlusCombinationG955USQU1AQCF
SM-G955US8+FirmwaresG955USQU1AQDE 7.0
SM-G955US8+RootCF Auto Root7.0
SM-G955US8 +RootENG Root7.0

adem58285

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selam

Selam usta iyi günler Bunlar içerisinde de Türkçe dil var mı ben oraya yok güncelledim ama bir türlü geriye gidemedim

adem58285

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
İyi günler Usta kolay gelsin benim tel g955u telefonu aldığımda full Türkçe idi güncelleme almıyodu telefoncuya götürdüm oda güncel Rom yükledi oreo yu ama Türkçe dil yoktu Şimdi benim Türkçe yapmam için ne yapmam lazım

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
İyi günler Usta kolay gelsin benim tel g955u telefonu aldığımda full Türkçe idi güncelleme almıyodu telefoncuya götürdüm oda güncel Rom yükledi oreo yu ama Türkçe dil yoktu Şimdi benim Türkçe yapmam için ne yapmam lazım

burdan yazılım bak indir

adem58285

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba Usta kolay gelsin Bu sizin yüklediğiniz kombinasyon dosyalarının yüklemesi nasıl olacak acaba Ben 4 dosyayı da indirdim Benim telefonun sürümü oreo OEM kilidi bu akşam açılacak Android 7'ye dönüş yapacağım veya oem kilidini açınca direk bu dosyalarımı yükleyin nasıl yükleyin ya da orijinal Android yediye stoklama döndükten sonra mı bu dosyaları yüklemem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim Usta

RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba Usta kolay gelsin Bu sizin yüklediğiniz kombinasyon dosyalarının yüklemesi nasıl olacak acaba Ben 4 dosyayı da indirdim Benim telefonun sürümü oreo OEM kilidi bu akşam açılacak Android 7'ye dönüş yapacağım veya oem kilidini açınca direk bu dosyalarımı yükleyin nasıl yükleyin ya da orijinal Android yediye stoklama döndükten sonra mı bu dosyaları yüklemem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim Usta

Oreo daysa bunu yüklemeyin, Hata verir.

adem58285

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yapacak bir şey yok o zaman bu şekilde Yarı Türkçe yarı İngilizce kullanacağım Peki OEM kilidi açılınca oreo dan nougat a dönebilir miyiz