RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, Bugün Elektronik nargile/sigara model: SMOK GX2/4 kitine yazılım yüklemeyi anlatacağım. Ben yüklediğim için yazılı anlatım yapacağım. Dikkatli okursanız 1 dk içinde yazılım yükleyebilirsiniz. Yazılı anlatımlar akılda kalıcıdır. Yazı uzun görünsede açıklayıcı olması bakımından detaylı anlattım. Programı açtığınızdan itibaren aslında işlem 20sn. bile sürmüyor. RecSpeed

İndirme linki alt kısımdadır.

1. SMOK GX2/4 kitinizin alt kısımda bulunan düğmeye basarak pilleri yuvasından çıkaralım.
  2. İndirdiğiniz SmokGX24_Yazılım_1.0.10.zip arşivini rar'dan çıkaralım
  3. arşivden çıkan GX2or4 mod update firmware klasörüne girelim.
  4. Burada 3 dosya var, NuMicro ISP Programming Tool.exe yazılımı çalıştıralım.
  5. Pilleri çıkarılmış olan kitimizi wat göstergesinin altındaki usb girişinden usb kablosuyla bilgisayara bağlıyalım.
  6. Kitimizdeki Ateşleme tuşu (Büyük tuşa) basılı tutalım elimizi çekmiyeceğiz.
  7. Elimiz tuşa basılı kalacak şekilde Programda görünen Kırmızı Disconnect bölümünden Connect butonuna tıklayalım.
  8. Eğer Disconnect kısmı yeşile dönüp connect olduysa doğru gidiyoruz demektir.
  9. Şimdi programın üzerinde bulunan APROM butonuna basıp indirdiğimiz klasördeki config.ini dosyasını seçiyoruz.
  10. Sağ altta görünen Start butonuna tıklıyoruz.
  11. 4 - 5 saniye bekledikten sonra alt kısımda Pass yazısını görünce Disconnect butonuna tıklıyoruz ve. USB kablosunu çıkarıyouz.

İşlem Tamam.

Arşiv şifresi: RecSpeed

İndirme Linki =

Son düzenleme:

alpi01

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba bende smok g150 var onun orjinal hex dosyalarını bulamıyorum yardımcı olur musunuz yada nereden bulabilriim

RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba bende smok g150 var onun orjinal hex dosyalarını bulamıyorum yardımcı olur musunuz yada nereden bulabilriim

Kullanmış olduğunuz cihaz için Yazılım yayınlanmamış. Farklı bir cihazınkini yüklemeye çalışmayın çöker.