sony enson frp bypass ok (1 Viewer)

ofculha

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sony 6.0 da baya bi kasmıs tabi bende kastım ve kırdım isteyene ucretsiz yardımcı olurum z5 z5 plus denedim hint guruları ımkansız yazmıs. apk ıvır zıvır yok cok basit sony acıgı vermiş bizede bulmak dustu.nette son versiyonla alakalı yardım yok bilginiz olsun kendi cabamla kırdım

ofculha

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Evet nasıl yapıldıgını yazmadım sımdı bitane yaptım tam 1 dakka surdu
gerekenler
1. salam bir gmail adresi
2. Nowa launcher apk
3.Quik shortcut maker apk
Bu apk ları mail adresine gonderelim orda kalsın cihazı wifiye baglayalım. Hos geldiniz yazan yerin altında önemli bilgilere tıklayın
güvenli ve etkili kullanımı tıklayın
yazıların ustune basılı tutun secenek tusunda paylaş menusu gelecek.
burda epostayı secin apkları gonderdiğiniz maili girin şifre menusunde alta gogle ile oturum acın yazıyo oturumu ordan acın ve mailiniz gmail olsun.hesabı girdikten sonra mailin gelen kutusundan nowa launcheri kurun cihaz menuye gelsin
Quik shorcut makeri kurun acın burdan google hesap yönetisini bulun tıklayın 4uncuyu secip crate secenegine basın menuye kısayol olusturucak.kısayola basın şifreyi tekrar yazın diye bir menu gelecek sagda secenek tusuna basın tarayıcıdan oturum aca basın hesabınızı gırın cıhazı yenıden baslatın işlem tamam bundan kolay yaparım diyenın elini operim saygılarımla .