Sony Ericsson Xperia X12 (1 Viewer)

Byaras™

Kurucu Admin
Yönetici
Admin
WebMaster

Sony Ericsson‘un bu yeni nesil akıllı telefonu olacak olan Xperia X12 tek model olarak çıkmayacak. Birkaç farklı modelde piyasaya sürülecek olan oyun telefonu‘nun kod adıda Hallon olarak belirlenmiş.

Uzunca bir süredir adını sürekli olarak duyduğumuz Ericsson‘un telefonu nihayet kendini göstermeye başladı.
Gelen bilgilerde Sony Ericsson‘un bu yeni nesil akıllı telefonu olacak olan Xperia X12 tek model olarak çıkmayacak. Birkaç farklı modelde piyasaya sürülecek olan oyun telefonu‘nun kod adıda Hallon olarak belirlenmiş.
Sony Ericsson Hallon mobil işletim sistemi olarak son dönemin en popüler mobil işletim sistemlerinden
biri olan 2.3 işletim sistemini kullanacak. Yeni nesil oyun telefonu ilk olarak MT15i ve MT15a isimleri ile 2 farklı model olarak piyasaya sunulacak. Daha sonra bu modellere yeni modeller eklenecek.
PSP Phone olarakta bilinen 2 model daha piyasaya sürülecek. Bu modellerin adlarıda R800i ve R800a olacak. R800i, R800a, MT15i ve MT15a modellerinin tasarımlarıda birebir olması bekleniyor. Fiyat konusunda herhangi bir bilgi bulunmayan yeni nesil oyun telefonunun ocak ayında satışa sunulması bekleniyor. Teknoloji ve harikası bu telefonların resimlerini haberimizin devamında görebilirsiniz…