Sony Xperi M4 Aqua Şebeke sorunu (1 Viewer)

tamircidayi

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
S.A .elimde M4 Agua var cihaz sim görüyor. İmei sağlam fakat şebeke gelmiyor.
Başına gelen var mı? Şebeke soketi sağlam.

tamircidayi

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
S.a usta kusura bakma biraz geç oldu.
Elimdeki şebeke problem li cihazın resimleri

Venus Z20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
112 de arama yapmıyor

.mrb mesajı simdi görebıldım.problemınız tamamıyla donanımsal PFO BOZUK YANI ESKI TABIRLE ŞEBEKE KATININ İŞLEMCISI HAGAR BOZUK..ÜZERİNDEN ISI GEÇINIZ OLMUYOSA SÖKÜP KALIPLAYIN DÜZELECEKTIR.BAŞARILAR

tamircidayi

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
.mrb mesajı simdi görebıldım.problemınız tamamıyla donanımsal PFO BOZUK YANI ESKI TABIRLE ŞEBEKE KATININ İŞLEMCISI HAGAR BOZUK..ÜZERİNDEN ISI GEÇINIZ OLMUYOSA SÖKÜP KALIPLAYIN DÜZELECEKTIR.BAŞARILAR
Teşekkür ederim.

turgi07

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Aynı sorun benim telefonumdada başladı internet bağlanıyor ama arama yapmıyor sorunumu nasıl çözebilirim acaba

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
pfo dan yapar.cıhazı sökup şebeke katında pfo kalıplayın yada degısın

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
Beyfendi cihazinizi en yakın bir teknık servis vermelisiniz..donanimsal bir ariza oldugundan..onlar yapabilir

turgi07

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Biraz yardımcı olabilir misiniz nasıl yapacağım konusunda,ben tamirci değilim,minnattar kalacağım
Yetkili servise gönderdim adamlar telefonu açmadan bir üst modelini teklif ettiler yaşadığım ilçenin en iyi tamircisine götürdüm bunların parçası yok diye bakmadı telefona birazda mecbur kaldım acaba kendim yapabilir miyim diye

K

Kdg14

Guest
Yetkili servise gönderdim adamlar telefonu açmadan bir üst modelini teklif ettiler yaşadığım ilçenin en iyi tamircisine götürdüm bunların parçası yok diye bakmadı telefona birazda mecbur kaldım acaba kendim yapabilir miyim diye
işden anlayan kişi size böyle söyledi ise o cihazla uğraşmayın derim boşa zaman harcarsınız