sonyericsson xperia s lt26i ekran ışıgı yanmıyor (1 Viewer)

gurkan34

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ayni problem bendede var kesin cozume gidermi ve kirmizi cizgi cektiginiz yerler iptalmi ediyoruz yoksa telmi atiyoruz onuda belirtirmisiniz

secenramazan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar efendim. lütfen bana yardımcı olurmusunuz. benim telefonum da xperia S. çalışıyor telefon ekranda görüntü var fakat ışık yok simsiyah dibinden dikkatli bakınca belli oluyor. flexten sandım flexi değiştirdim yine aynı ekrandan sandım ekranı değiştirdim yine aynı.yani ya yazılımdan yada anakarttan olduğu ortaya çıktı. burdaki mahalle arası telefonculara verip yerli bozdurmakta istemedim çünkü daha önce fleximi kopardılar. bu nedir ve nasıl çözebilirim lütfen yardımcı olun rica ediyorum. saygılar.

secenramazan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar efendim. lütfen bana yardımcı olurmusunuz. benim telefonum da xperia S. çalışıyor telefon ekranda görüntü var fakat ışık yok simsiyah dibinden dikkatli bakınca belli oluyor. flexten sandım flexi değiştirdim yine aynı ekrandan sandım ekranı değiştirdim yine aynı.yani ya yazılımdan yada anakarttan olduğu ortaya çıktı. burdaki mahalle arası telefonculara verip yerli bozdurmakta istemedim çünkü daha önce fleximi kopardılar. bu nedir ve nasıl çözebilirim lütfen yardımcı olun rica ediyorum. saygılar.

ivtec27

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
aynı sorun bende de var lütfen bana da yardım edin saygılarımla...

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
bu işllem için cihazın bize gelmesi gerekiyor adres bilgisi için özel mesaj atın

gurkan34

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar istanbuldayım kadıköy ümraniye maltepe civarında bana ulaşabilirseniz size yardımcı olurum işlemin flex yada ekranla alakası anakart üzerinde yapılamsı gerekn bir işlem var ulaşırsanız sorununuzu çözerim email:gurkanturan_34@hotmail.com meail atarsanız size geri dönüş sağlarım