Support a u.a.t da giremiyorum (1 Viewer)

adil35

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bugün yeni versiyonu yükledim eskisinde de yenisinde de supporta giremiyorum.. tıklyınca donup kalıyor.. izin ver diye bir şeçenek açılmıyor..
Program kaldırılıp program files içindeki dosyalar silinip kurulup yapıldı yine aynı...

RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bugün yeni versiyonu yükledim eskisinde de yenisinde de supporta giremiyorum.. tıklyınca donup kalıyor.. izin ver diye bir şeçenek açılmıyor..
Program kaldırılıp program files içindeki dosyalar silinip kurulup yapıldı yine aynı...

Bilgisayarım sağ tık , özellikler , Gelişmiş sistem ayarları , Gelişmiş , Performans Ayarlar , Veri yürütme engellemesi , Seçtiklerim dışında kalan tüm Windows programları ve hizmetler için DEP'i aç , Ekle , C:/Program Files (x86)/Uni Android Tool/Uni Android Tool.exe UAT'ın exe dosyasını seç , UYGULA ve PC resetle.

Ek olarak UAT sağ tıkla Özellikler , Uyumluluk , Programın Çalıştıralacağı uyumluluk modu , Windows 7 ve Bu Programı yönetici olarak çalıştır. Uygula , Tamam.

adil35

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
windows 7 kullanıyorum yine aynı düzelmedi eskiden girebiliyordum sanırım bilgisayarı formatlamak lazım

U.A.T

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba,

Gelecek version da shell yerine web scripti ile değiştirilecektir support.