Yardım T507 Tablet Acilmiyor (1 Viewer)

Harunk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar Samsung t507 (tab7) tablet dowland da yazılım yüklerken aksilik yaşandı tabletle PC baglantisi koptu cihaz çöktü şuanda cihazda hiç tepki yok sadece siyah ekran ne recovery nede dowlond moda girmiyor com da alamıyorum tekrar yazılım atayım varmıdır çözümü bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

GSMŞ3R1F

Profesyonel Teknik Servis
Yönetici
Admin
Destek Ekibi
Onursal Yönetici
Elit Üye
Uzman Üye
Hiç Tepki Yoksa Emmc Arızlanmıştır Jtag Yapılır

GSMŞ3R1F

Profesyonel Teknik Servis
Yönetici
Admin
Destek Ekibi
Onursal Yönetici
Elit Üye
Uzman Üye
Birden Fazla Box Var Ama Bunu Uzaktan Bağlantı İle Yapamyız
En Yakın Servise Götürüp Yaptırabilrsnz :)

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
mrb.elınızde jıg kablosu mvcutsa takın cıhaza.yazılım modua girer.lakın sayet yanlıs yazılım yuklemedıyseız sorun olmaz.cıhazı sökuk batarya cıkarıp tekrar takın.aygıt yönetıcınden kontrol edınız..cıhaz ne olarak görülüyo.başarılar

Harunk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
mrb.elınızde jıg kablosu mvcutsa takın cıhaza.yazılım modua girer.lakın sayet yanlıs yazılım yuklemedıyseız sorun olmaz.cıhazı sökuk batarya cıkarıp tekrar takın.aygıt yönetıcınden kontrol edınız..cıhaz ne olarak görülüyo.başarılar
Aygıt yöneticisinde qualcom olarak görünüyor ama cihaz hiç bir yere girmediği için com vermiyor birtek qpst de com alabiliyorum onunda room formatı farklı sanırım bulamiyorum

Harunk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Elimde cimera tr tool dft pro z3x octopus ufi EFT hepsi var ama bu model bitek tr toolda var ondada ftag bulamadım ve cihazın jtag noktalarını bulamadım :(

Harunk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Qfil programında bir tek com alabiliyorum diğerlerinde yok ama qfil de normal room hata veriyor sanırım bunda farklı room olmasi lazım nasıl olur bilginiz varmı yardımcı olursanız sevinirim

ertugrul78

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yanlış yazılım yüklemelerinde bende aynı sorunu yaşamıştım ama arkadaşların dediklerine benzer şeyler yaptım jıg kablosuyla yaptım ama sonra tekrar aynı sorunu yaşadım ve bi daha açılmadı :/ bende uğraşmadım gittim Via s48 aldım 1 yıldır kullanıyorum alacaksan tavsiye ederim.