RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tastech+Plus D602E modeli tablet'e yazılım yüklemek istiyorsanız, Sitesine girmeyin çünkü sitesinde 602E modeli yok. C,B,A modelleri ile uyumsuzdur. Bu nedenle sitesindeki her hangi bir modeli yüklerseniz cihazın ekranı yarım ekran olarak çalışacaktır. Biraz araştırma sonucu D602E modeline göre uyumlu bir stabil yazılım buldum, Deneme-Yanılma yoluyla. Ve bu yazılımı oldukça basit kullanışlı olan PhoenixSuit_V1.10 ile yükleyeceğiz. PhoneixSuit indirdiğiniz .rar dosyasının içinde mevcuttur. RecSpeed

Not: Gözleriniz yazıdan yoruluyorsa hiç okumadan en alt kısımdaki Yazının koyu haline bakabilirsiniz.

NOT: Windows10 kullanıcıları driver sorunu yaşayabilirler, yani tablet bilgisayarınızı görmezse nız lazım.
RecSpeed
KURULUM:
  1. Sürücüler yüklenmiş vaziyette olan tabletimizde kurulum bu şekilde olacaktır.
  2. Usb kablosunu tabletten çıkarın.
  3. Tablet'i kapatın.
  4. PhoneixSuit ile yazılımı açın.
  5. IMAGE butonuna tıklayın ve indirdiğiniz img. dosya yazılımını seçin.
  6. Upgrade butonuna tıklayın.
  7. Kapalı konumdaki tabletimizi ses kısma tuşu varsa basılı tutarak usb kablosunu bağlayalım ve bağladığımız gibi Güç açma(Power) tuşuna seri bir şekilde basalım, Taki PhoneixSuit tabletimizi tanıyana kadar.. Başarılı olamazsanız sürücülerin yüklendiğinden emin olun ve tekrar aynı işlemi tekrarlayın. Phoneix tableti görürse ekranda bildirim penceresi açılır ve sistem YES / NO şeklinde seçim yapmanızı ister, NO butonuna tıklayıp ilerleyin.
RecSpeedPhoneixSuit pc programıyla tablete yazılımı yükler.
PhoneixCard pc programıyla yazılımı hafıza kartına yazar ve hafıza kartı tablete takılır. Tablet Güç tuşuyla açılır ve yazılım otomatik olarak yüklenir. Ben PhoneixSuit ile yükledim bu yüzden PhoneixCard'ı anlatmıyacağım. Daha önce çin tablet'e yazılım yüklemişseniz sorun yaşamazsınız.
RecSpeed
NOT: Yukarıdaki yöntem denemiş olduğum yöntemdir. Önerimdir. Daha önce PhoneixCard ile hafıza kartı ile çin tabletlere yükleme yapmışsanız yine aynı şekilde hafıza kartına PhoneixCard ile verdiğim Rom'u yazıp yükleme yapabilirsiniz. iki yöntemle'de yüklenebilmektedir.

Google Drive

Şifre = RecSpeed
Password =
RecSpeed

Ekli dosyayı görüntüle 5991

Son düzenleme:

odesa

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yazılım Hint'ce ama Türkçe'ye çeviriliyor.Emeğine Sağlık