Teknik Servisi Yapan Arkadaşlar Hangi Windows Kullanmakta (1 Viewer)

emrahim54

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba ustalarım bazı programlar 64 bit windows istemekte ,Teknik servis işleriyle ugraşan arkadaşlar hangi windows sürümünü kullanmakta be 32 bitmi yoksa 64 bitmi kullanmakta bu işler win 7 32 bitte olmuyormu yazılım atma v.b ?

invasionweb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ben driver'ları daha kolay bulunuyor diye 32 bit win 7 kullanıyorum. Eskiden 64 bit kullanıyordum fakat driver konusunda ve port konusunda sorunlar yaşadığım için 32 bit'e döndüm. Şu an çok şükür herşeyim sorunsuz.

emrahim54

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ben geçen hafta sonu 5 kere sistem kurdum ne yaptıysamda xiaomi cihazımı diag yazılımı yükleyemedim win 7 32 bit tercihim ama win 7 64 bit win 10 32 bir ne yaptıysam tanıtamadım bıraktım öyle kaldı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

invasionweb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ben tanıtamadığım driverlar için drivepack solutions kullanıyorum. Doğru driver'ı bulup tanıtıyor otomatik olarak ama makinayı kasıyor. Manuel olarak kurabilirsen driver'ı daha iyi olur. Eğer olur da bulamazsan ve çok zorda kalırsan driverpack solutions kullanabilirsin.

ÖzkanGSM

Code Master
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
Valla kardeşim ben win7 64 bitten çok memnundum ama mecburen 32 bit win7 ye döndüm sırf driver sorunları yüzünden.
şuan için en geçerlisi win7 32 bit benim açımdan

emrahim54

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sağolasın yorumların için ustam bazı programlar win 7 64 bit istiyor o yüzden danışmak istedim teşekkürler vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı win 7 32bite döneyim bende o zaman sorun yaşamamak için.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

invasionweb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
32 bite dönerseniz driver konusunda biraz daha rahatlarsınız hocam.