Yardım Telefon Tavsiyesi ? (1 Viewer)

yanalfurkan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Herkese selam telefon değiştirmeyi düşünüyorum elimdeki artık eskidi. Dayanıklı olsun yeter uzun süreli kullanacağım. Forumlar da ve incelemelerinde rastladığım Casper Via F20 var tasarımı da şık duruyo ama kararsızım. Sizin düşünceleriniz varsa yazar mısınız ? bütçem 2500 lira civarında.

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Herkese selam telefon değiştirmeyi düşünüyorum elimdeki artık eskidi. Dayanıklı olsun yeter uzun süreli kullanacağım. Forumlar da ve incelemelerinde rastladığım Casper Via F20 var tasarımı da şık duruyo ama kararsızım. Sizin düşünceleriniz varsa yazar mısınız ? bütçem 2500 lira civarında.
xiaomi mi9t de güzel

Copycat

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam o fiyatlarda pek telefon kalmadı ama f20den şikayet edeni görmedim. Performans olarakta videolardan gördüğüm kadarıyla beğendim. Bence alınır

MIUI Antalya Pro SRV

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2020 2021 Redmi Not 8 Pro kullanıyorum hiç sıkılmadım işimiz telefon her model var elimizde ama ben bu cihazı çok sevdim 128 & 6 gayet yeterli fiyat olarak ta üzmez performans olarak ta üzmez kamera olarak ta üzmez şahsi görüşüm tabi siz ne düşünürsünüz bilemiyorum zevkler & Renkler kişiden kişiye değişir.

denizkm89

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bende 1 aydır bakınıyordum en sonunda via f20 ye karar kıldım. Memnunum ben dostum bütçeye göre oyun performansını pubg de falan ve bataryasını beğendim ben.

hannibalbey

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 hafta once kndime aldım f20 yi. takılma fln yşamadım performansı begendım şık tel bnce.

MIUI Antalya Pro SRV

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bundan birkaç yıl önce "sevimli hayalet" bayiliğim vardı size şu kadarını söyleyebilirim işçilik sıfırın altında malzeme kalitesi sıfırın altında insan ekmek yediği yeri kötüler mi asla yapmaz yanlış anlaşılma olmasın müşterilerimle çoğu zaman yüz göz olmak durumunda kaldım her birinin tek tek mağduriyetini kendi çabalarım ile çözdüm sonunda da tamamen defteri kapattım.

sadece şu örneği verebilirim iki cihaz açın biri x marka olsun diğeri de "sevimli hayalet" ikisinin arasındaki kalite farkını kendi gözleriniz ile görün telefon tablet bilgisayar vs fark etmez hepsinde durum aynı karar sizin arkadaşlar

ben yaşadıklarımı paylaşıyorum marka kötüleme asla değildir zaten marka ismini açık açık yazmadım siz anladınız onu.