Turkcell T50 Ftm moda girmiyor ve Protocol Fault hatası (1 Viewer)

bestteknik

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selam ustalar. t50 cihaz var elimde logoda kalıyor acılmıyor. hiç bir şekilde ftm moda girmiyor. recovery moda girince adb sideload komutunu kullanıyorum %72 protocol fault no status hatası veriyor. ben bu cihazı nasıl kurtarırım 3 haftadır ugrasıyorum kafayı yicem. sagolun şimdiden.

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam forum içinde var cihazın içine program yardımıyla yazılım dosyasını gönderip recoveryden yazılım yükleyebilirsin .

bestteknik

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustacım inan denemediğim yol kalmadı. tüm konuları araştırdımda açtım başlığı.

1.cihaz kesinlikle FTM moda girmiyor. logoda kalıyor.
2.cihaz'ın belleğine ulaşabiliyorum hatta içine update.zip atıyorum ama apply sd card dediğiımde dosyayı görmüyor. tekrar baglıyorum telefonu bakıyorum attığım dosya tuhaf bir biçimde kayboluyor.
3.ADB sideload yapıyorum o da %72de kalıyor her seferinde.

inanın denemediğim yol kalmadı. yardımlarınızı bekliyorumç

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cihaz ne halde geldi neyi vardı ?

Paragon_ExtFS_for_Windows_2.1.440 yazılım bu bununla yapılıyor.

bestteknik

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cihaz ne halde geldi neyi vardı ?

Paragon_ExtFS_for_Windows_2.1.440 yazılım bu bununla yapılıyor.

ustam hafızayı görüyom atıyom dosyayı hafızaya ama işlem yapmıyor apply sd card diyorum hiç bir dosyayı görmüyyor işlem yapmıyor. aklım şaştı ne yaptımsa kurtaramıyorum.baska bir yol lazım

-cihaz rootta acılmamıs sonra rom atmaya calısmıslar sonra sadece turkcell logosunda kalmıs o sekilde geldi FTM mod kesinlikle yok

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cihazın içine dosyayı gönderdiğin halde yüklemiyorsa o zaman aklıma başka bir yol gelmiyor maalesef çünkü donanımsal veya emmc lik bir durum olabilir.

bestteknik

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
tuhaf olan cihaza dosyayı atıyorum ama update from virtual sd carda gelince hiç bir şey görmemesi