Root Turkcell T50 Root (1 Viewer)

RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Turkcell T50 Root

Arşivden çıkarın T50 Root.bat dosyasını çalıştırın telefon ile pc arasındaki bağlantıyı sürücüleri doğru şekilde yükledikten sonra yapın.

indirme linki :

zekaikilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Turkcell T50 Root

Arşivden çıkarın T50 Root.bat dosyasını çalıştırın telefon ile pc arasındaki bağlantıyı sürücüleri doğru şekilde yükledikten sonra yapın.

indirme linki :

hocam ben yazılım konusnda yeniyim elimde bu cihazdan yok ama size birkaç soru sorabilirmiyim anladım kadarı ile bu cihaza fastboot ile yükeme yapacağız

1. sorum paltform-tools ile mi yükleme yapacagız yoksa klasrü indirip telefonu fastboot moda alıp , Shift tusuna basıp cmd ekranı ile acıp gerekli kodu "fastboot recovery T50root.img " şeklinde yapmamız yeterlimi

yazılımda yeni oldugum için kavrayamadım bazı noktalar var onun için bunu sorma gereginde bulundum hocam teşekkürler .

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam ben yazılım konusnda yeniyim elimde bu cihazdan yok ama size birkaç soru sorabilirmiyim anladım kadarı ile bu cihaza fastboot ile yükeme yapacağız

1. sorum paltform-tools ile mi yükleme yapacagız yoksa klasrü indirip telefonu fastboot moda alıp , Shift tusuna basıp cmd ekranı ile acıp gerekli kodu "fastboot recovery T50root.img " şeklinde yapmamız yeterlimi

yazılımda yeni oldugum için kavrayamadım bazı noktalar var onun için bunu sorma gereginde bulundum hocam teşekkürler .

indir ve kur

Masa üstüne gelen Minimal ADB yi çalıştır ve gerekli komutları gir.

ÖR: "fastboot flash recovery flashlanacak-dosya-ismi.img" "fastboot boot dosya-ismi.img"

not: bu komutlar için yükleyeceğin dosyanın Minimal ADB ile aynı klasörde olmalı. Onu da masa üstündeki kısayola sağ tıkla dosya konumunu aç de ve flashlayacağın dosyayı açılan klasöre at ve komutları gir.

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bu rootu yazan iyi yazmış hep kullandığımız root sa eğer adb modeden bağlan direk t50root.bat dosyasını çalıştır o kendisi fastboot moduna alıyor rootluyor bırakıyor telefonu .

RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Konuda yazdığım gibi sadece T50 Root.bat dosyasını 2 tık ile çalıştırıyorsun. Sonrası kendi hallediyor. Tabi telefonu görmesi için pc de t50 sürücüleri yüklü olması lazım. Ve usb hata ayıklamayıda açman lazım telefondan.