Turkcell'den, Facebook'ta Futbol Severlere '' FootBo '' (1 Viewer)

d4rkpi0n

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Türkiye’nin lider GSM operatörü Turkcell, tüm dünyayı etkisi altına alan Facebook isimli sosyal ağ sitesi için yeni bir futbol oyunu uygulamasını kullanıma soktu. Türkiye'nin futbol menajerliği konusundaki ilk ve tek sosyal oyunu olan Footbo City,taraftarların hayran olduğu takımları yönetmesini sağlıyor. Facebook ve footbo.com üzerinden oynanabilen Footbo City,tamamen ücretsiz bir yapıda. Ayrıca oyunda belirli başarı seviyelerine ulaşan oyunculara, farklı hediyelerin de armağan edilmesi çabası.


( Footbo City'e ait görsel resim )

Üstelik futbolseverler çok yakın bir zamanda Footbo City mobil uygulamasıyla nerede olurlarsa olsun takımlarını yönetebilecek, futbolun heyecanını her an her yerden yaşayabilecek.

:: Oyun içeriği

Oyundaki asıl amaç, gelir ve gider dengesini sağlayarak takımınıza yıldız transferleri yapabilmeniz ve en fazla taraftar kitlesine ulaşmanız. Ayrıca bunun yanı sıra takımınızın stadını geliştirerek ve stadın bulunduğu şehri de güzelleştirerektakımınıza destek olmanız sağlanacak. Oyuncular zafere giden yolda; takıma ve şehre yatırım yapmak, arkadaşlara meydan okumak, amigo ve casuslar aracılığıyla rakip şehirlerden taraftar koparmak, oyuncuların antreman programını ayarlamak, takımın moralinin yüksek tutmak için etkinlik düzenlemek gibi yöntemlere başvurabiliyor.

Fotbo City'ye, Facebook'ta , footbo.com'da ise adresi üzerinden ulaşılabiliyor.
 
Üst