U.A.T ile Tüm Vestel Cihazlara Yazılım Yükleyebilir miyim ? (1 Viewer)

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalar vestel cihazlara yazılım yükleme sıkıntılı bir durum benim için hatta gelen cihazları geri iade bile ediyorum forumda bir kaç konu gördüm UAT ile yazılım yüklemesi yapılıyor diye eğer tüm cihazlara yükleyebiliyorsak satın almak istiyorum şimdiden teşekkürler

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
uat bende yok ama bildiğim kadarıyla yükleyebilirsin.

fakat vestel cihazlarında genel olarak resetleme ve açılışta kalma sorunları yazılım yüklesekte düzelmiyor aklında olsun . düzelen cihaz 100/20 100/40 cihaz sağlamsa sorun yoksa o zaman yazılımdada sorun çıkmıyor.

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
uat bende yok ama bildiğim kadarıyla yükleyebilirsin.

fakat vestel cihazlarında genel olarak resetleme ve açılışta kalma sorunları yazılım yüklesekte düzelmiyor aklında olsun . düzelen cihaz 100/20 100/40 cihaz sağlamsa sorun yoksa o zaman yazılımdada sorun çıkmıyor.

teşekkürler hocam cevap için Türk malı diye arkasında duralım diyoruz ama cidden durulacak gibi değil en iyisi hiç bulaşmamak o halde...

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
uat qualcom alra yazılım lara yükler mtk lara yazılım yükler qualcom ve mtk yazılım yedegi de alır

U.A.T

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalar vestel cihazlara yazılım yükleme sıkıntılı bir durum benim için hatta gelen cihazları geri iade bile ediyorum forumda bir kaç konu gördüm UAT ile yazılım yüklemesi yapılıyor diye eğer tüm cihazlara yükleyebiliyorsak satın almak istiyorum şimdiden teşekkürler

Merhaba,

Sorunuzu Yeni gördüm, Evet Hemen Hemen tüm Qualcomm Cihazlarına (Flash, FRP, Format, IMEI) EDL,Fastboot,Sideload modda destekliyor, diğer türlü birçok marka cihazlara yazılım, imei, güvenlik kodu vb açabilirsiniz, Musa Şekerci Aracın Türkiye disburatorüdür ondan satın alabilirsiniz.

Saygılar.