U.a.t lisans edinme (1 Viewer)

androıdteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Üstadlar kolay gelsin hayırlı işler olsun herkese.

Malüm daha öncede belirttim elektronikçiyim fakat gsm sektöründe 2 yıldır faaliyet gösteriyorum ve gsm yazılım konusunda emekleme dönemindeyim demiştim.

Z3x boox alıcam fakat bu U.A.T bildiğim kadarı ile box tarzı kutu gerektirmeyen bir yazılım ve birçok marka model telefona yazılımsal müdahelede bulunabiliyoruz.

Bu yazılımı nasıl alabilriim yani nerden temin edebilirim,lisansıyla birlikte,bu konuda bana bilgi verecek bir arkadaşımız varmı..

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
uat tool türkiye disprötörü benim benden alabilirsin 50$ 200tl 1 yıllık aktivasyonu tool u almadan önce videoları yapılan cihazları izlersen karar verirsin.
gsm sektöründe hiç bir box veya araç herşeyi yapar mantıgı yok z3x samsung da iyi uat zte mtk qualcom da iyi gibi

androıdteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Üstad programın tr satıcısı olarak gerçekten önerebiliceğin tarzda bir programmı,ben biraz görsellerden izledim çok teferruatlı ve kafa karıştırıcı gibi görünüyor ama her işte oldugu gibi mantıgını kaparsan programın gerisi gelir tabiki.yani kısacası işe yararmı 200 tl tabiki ufak bir mebla

leonidasss

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Musa Beyle irtibata geçersen yardımcı olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

leonidasss

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim program emsallerine göre tek ve bir numara almanı tavsiye ederim. Şahsen işimi çok görüyor.

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Üstad programın tr satıcısı olarak gerçekten önerebiliceğin tarzda bir programmı,ben biraz görsellerden izledim çok teferruatlı ve kafa karıştırıcı gibi görünüyor ama her işte oldugu gibi mantıgını kaparsan programın gerisi gelir tabiki.yani kısacası işe yararmı 200 tl tabiki ufak bir mebla
programlamadan az biraz anlıyorsan bu programı kullanmak kolay örnek diag açma root yapma gibi gerisi kolay

jan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
uat tool türkiye disprötörü benim benden alabilirsin 50$ 200tl 1 yıllık aktivasyonu tool u almadan önce videoları yapılan cihazları izlersen karar verirsin.
gsm sektöründe hiç bir box veya araç herşeyi yapar mantıgı yok z3x samsung da iyi uat zte mtk qualcom da iyi gibi
Hocam bende almaya çalışıyorum kendis sitesinden paypaldan dolayı alamıyorum yardımcı olurmusun bana