Güncelleme Uni-Android Aracı - UAT - Qualcomm Modülü: 1.02 (1 Viewer)

by_kamil

Android Dev
Genel Moderatör
GSM Expert
Usta Üye
Sürüm Notları: Xiaomi UAT Kredi ve Sınırsız Kullanım Olmadan Bağımsız Yetkilendirme Sunucusu 1. Bilgileri Okuyun. | EDL, ADB, Fastboot Modu 2.FRP'yiSıfırla | ED, ADB, Fastboot Modu 3. Biçimlendirme / Fabrika Ayarlarına Sıfırlama | EDL, ADB, Fastboot Modu 4. Biçim / FRP | EDL, ADB, Fastboot Modu 5. Biçim / FRP | EDL Modu 6. 9008 bağlantı noktasını düzeltin | EDL modu 7. Dinlenme Kilitleri - Veri Kaybı Olmadan / Şifrelenmemiş | EDL, ADB Modu 8. MI Hesabını Sıfırla + FRP | EDL, Fastboot Modu 9. AntiRelock'ı Düzelt | ADB Modu 10. Ekran Kilitlerini Sıfırla - Xiaomi - Veri kaybı olmadan -Beta | MIUI 8-12 | EDL Modu 11. Bootloader Kilidini Açma - Xiaomi | EDL, Fastboot Modu EDL Bootloader Desteklenen Modellerin Kilidini Açma S2 Y2 Redmi 5 Prime Redmi 5A Redmi Note 7 (Lavanta) - Android 10 Mi 9 SE (Grus) - Android 10 Mi 8 Se (Sirius) - Android 10 Mi 8 (Dipper) - Android 10 12. Devre Dışı Bırak kilitler | EDL, ADB Modu 13. Şablonu Oku <6 | EDL, ADB Modu 14. Sıfırlama Modeli | EDL, ADB Modu 15. FRP VIVO'yu Sıfırla | EDL Modu 16. Bootloader VIVO'nun Kilidini Aç - Beta | EDL Modu 17. Ekran Kilitlerini Sıfırlama VIVO - veri kaybı olmadan - UnEncypted / Encrypted | EDL modu 18. VIVO'yu biçimlendir - kuvvet yöntemi | EDL Modu 19. FRP ZTE'yi Sıfırla | FTM modu 20. FRP ASUS'u Sıfırla | fastboot Modu 21. Sideload Formatı - Xiaomi | Sideloade Modu Flaşör Desteği, Çoklu xml Dosyaları Yanıp Sönüyor ve Manuel XML Seçim Yöntemi | EDL modu Xiaomi fastboot toplu iş dosyası Yanıp Sönerken FRP'yi Sıfırla, MI Hesabını Sıfırla ve Format Seçenekleri Yanıp Sönüyor Destek | Xiaomi herhangi toplu iş dosyası seçebilirsiniz firmware Yedekleme Firmware Tam yedekleme yöntemi firmware - eMMC ve UFS için rawprogramm ve yama xml oluşturma ile XML oluşturma ile Manuel Seçili Bölme yedekleme Yöntem Partition Manager Liste bölmeler Yedekleme Seçilen bölümleri Seçilen bölmeler yaz bölmeler Seçilmiş Wipe Güvenlik Yedekleme / Wipe / Resetote Güvenliği | EDL, ADB Modu Silme Güvenliği | Fastboot Modu Silme Güvenliği | TWRP modu QCN Okuma QCN Yazma QCN Okuma Diag Bilgisi. Yeniden başlatır EDL modu için ADB EDL için FTM Normal için hızlı önyükleme RUU için hızlı önyükleme EDL için DAÜ Fastboot için ADB Kurtarma ADB Diag Gerneric Qualcomm etkinleştirme | Kök Etkinleştirme Diag'i gerektirir OPPO Etkinleştir Diag Xiaomi | Kök Etkinleştirmeden DIAG ASUS | Desteklenen Kök Modelleri Gerektirir : Xiaomi
  • Mi 3
  • Mi 3W
  • Mi 4
  • Mi 4C
  • Mi 4I
  • Mi 4S
  • Mi 5
  • MI 5'ler
  • Mi 5X
  • Mi 6
  • MI 6x (wayne)
  • MI 8 (Kepçe)
  • MI 8 EE (Ursa)
  • Mi 8 Lite (Platina)
  • MI 8 Pro (Equuleus)
  • MI 8 SE (Sirius)
  • MI 9 Lite (Pyxis)
  • MI 9 SE (Grus)
  • Mi A1
  • Mi A2
  • Mi A2 Lite
  • MI A3 (Laurel_sprout)
  • MI CC9 (Pyxis)
  • MI CC9 Meitu (Vela)
  • MI CC9e (Laurus)
  • Mi Max
  • Mi Max 2
  • MI Max 3 (nitrojen)
  • Mi Mix
  • Mi Mix 2
  • MI Mix 2S (Polaris)
  • MI Mix 3 (Kahraman)
  • MI Mix 3 5G (Andromeda)
  • Mi Note
  • Mi Note 2
  • Mi Note 3
  • Mi Note Pro
  • Mi Pad
  • Mi Pad 4 (Yonca)
  • MI Pad 4 Plus (Yonca)
  • Redmi 1S
  • Redmi 2
  • Redmi 3 Prime
  • Redmi 3S
  • Redmi 3S Prime
  • Redmi 3X Prime
  • Redmi 4
  • Redmi 4 Prime
  • Redmi 4A
  • Redmi 4X
  • Redmi 4X
  • Redmi 5
  • Redmi 5 artı (MEG7)
  • Redmi 5A
  • Redmi 6Pro (******)
  • Redmi 7A (Çam)
  • Redmi 8 (Zeytin)
  • Redmi 8A (Olivelit)
  • Redmi 8A Dual (Olivewood)
  • Redmi 8A Pro 4G
  • Redmi GO
  • Redmi Note 3
  • Redmi Not 3 Pro
  • Redmi Note 4
  • Redmi Note 4G
  • Redmi Note 4X
  • Redmi Note 5
  • Redmi Note 5 Pro (neden)
  • Redmi Note 5A
  • Redmi Note 5A Prime
  • Redmi Değil 6 Pro
  • Redmi Note 6 Pro (Lale) Mikron
  • Redmi Note 7 (Lavanta)
  • Redmi Note 7 (Lavanta) Mikron
  • Redmi Note 7 Pro (Mor)
  • Redmi Note 7S
  • Redmi Note 8 (Ginkgo)
  • Redmi Note 8T (Söğüt)
  • Redmi Note Prime
  • Redmi S2 (ysl)
  • Redmi Y1
  • Redmi Y2
  • Redmi Y3 (Onc)
  • Xiaomi Siyah Köpekbalığı Helo (Nil)
  • Xiaomi POCO F1 (Berilyum)
SAMSUNG
  • SM-A7050
  • SM-A705F
  • SM-A705FN
  • SM-A705GM
  • SM-A705MN DS
  • SM-A705W
  • SM-A705YN
  • SM-A8050
  • SM-A805F
  • SM-A905F
  • SM-J610F
  • SM-J610G
  • SM-J610M
  • SM-N950U
  • SM-N950U1
  • SM-N9608
UYARI: IMEI Değiştirme 'Ülkede yasa dışıdır. IMEI Onarımı, IMEI'yi Telefonda Yazılı Orijinal IMEI'sine Onarmayı Amaç yapmaktadır. Bu işlemin ifadesidir. Kullanıcı, bu İşlevi kullanarak herhangi bir yasadışı Faaliyetten Tek Sorumlu olacaktır. Kutu Yok, Dongle Yok, Donanım Hasarında Gerilim Yok veya Sürücü Kurulumu Yok. Herhangi bir Nakliye veya Stok durumu için beklemenize gerek yok, Sadece İndir, Kaydolun ve Aktivasyonu satın alın.
QC-Up2.png
 
Üst