Uni-Android Tool'da Ne Görmek istesiniz ? (1 Viewer)

U.A.T

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar,

Uni-Android Tool kullanıcıları Araçta ne görmek istiyorlarsa Buraya yorum yazıp cihazın modelini, işlemcisini, yapılması istediğiniz fonksiyonu yazıp cihazı sipariş edip eklemeye çalışacağız.

Saygılarımızla

Uni-Android Tool Ekibi | Gsmkolik Ekibi

Namyelus.

looupss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
WriteDualIMEI(W+G_eMMC) dahil edilmesi
Android info her sekmeye eklenmesi
cihazlara müdhele edilirken açıklama her bölümde olması örnek fastboota yapılır şu tuşlarla gibi

U.A.T

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
WriteDualIMEI(W+G_eMMC) dahil edilmesi
Android info her sekmeye eklenmesi
cihazlara müdhele edilirken açıklama her bölümde olması örnek fastboota yapılır şu tuşlarla gibi

Merhaba abi, MTK Cihazları için Zaten her iki hatta destekliyor, ATE, Meta, ADB Modda,
Info ADB Sekmesinde var ve Diag ile infoda Qualcomm sekmesinde var diğer yerleri eklemek gereksiz yer kaplaması olur :)
Tüm sekmelere Açıklama ve ipucular eklendi yeni versionda, Önerilerin için teşekürler bu arada.

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Vestel serileri için yazılım yükleme işlemi daha da geliştirilirse güzel olur yakın zamanda yazılımı satın almayı düşünüyorum

U.A.T

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Vestel serileri için yazılım yükleme işlemi daha da geliştirilirse güzel olur yakın zamanda yazılımı satın almayı düşünüyorum

Vestelin tüm QC modelleri Destekleniyor zaten, Flash okuma, Flash yazma, Güvenlik alanı yedekleme & Sıfırlama & Yazma, imei onarım rootsuz, FRP, Formet, Bootloader kilidi vb :)

RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
G950W Repair Wold in First - yazarsa patlama yapar bu box.

Bu arada k420 - k430 vs. Repair support'ta göremedim.

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yıllık aktivasyon tamam da usta senelik aktivasyon yaptırmadan eski exe leri kullanmayı aktif ederseniz çok iyi olur . infinty ve nck team bu şekilde çalışıyor mesela.

U.A.T

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yıllık aktivasyon tamam da usta senelik aktivasyon yaptırmadan eski exe leri kullanmayı aktif ederseniz çok iyi olur . infinty ve nck team bu şekilde çalışıyor mesela.

Öneriniz için Teşekürler ama zaten ilk yıl 50$ diğer yıllar fiyat $30'a düşüyor ustam, yenilenmek için.

Saygılarımla

RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4.4.4 ve altı için download modda ekran deseni ve pin kırma. Üst sürümlerde OEM açık olmazsa hata verebilir. 4.4.4 ve altı yapılabilir diye tahmin ediyorum.

safhal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Aslında üzerindeki özellikleri gerçekten yapabilse yeter. Bir çok özelliklik ve model desteklemesi tamamen kalabalık. Pek işe yaramıyor.

invasionweb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bugün huawei qualcomm cihaza imei repair yapmaya çalıştım yapmadı. yapmıyor.

lg g4 cihaza imei repair yapıyorum imei null a düşüyor (usb mode da) modem port ta yazınca 0 a düşüyor (version 6.0)

general mobile ile ilgili bir kategori olsa çok iyi olur.

lg daha da geliştirilse, daha doğrusu bizi z3x lg aktivasyon aldırmaktan kurtarsa çok çok iyi olur.

bugün lg k500tr geldi frp açmak istedim açmadı. bu da bir eksiklik

lg cihazı bağlayıp method 1 de reset frp deyince açmıyor

lg cihazı bağlayıp method 2 deyince hiç bir işlem yapmıyor.

lg modülünün geliştirilmesi kesinlikle şart

UAT hep mtk cihazlara yönelik çalışılmış bir yazılım. neden LG ile ilgili geliştirme yapılmıyor ? en büyük eksiklik LG.

ayrıca menüde htc s-off var ama hiç bir işe yaramıyor. o zaman neden eklendi. htc s-off olsa mükemmel ötesi olur.