Uni-Android Tool'da Ne Görmek istesiniz ? (1 Viewer)

U.A.T

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bugün huawei qualcomm cihaza imei repair yapmaya çalıştım yapmadı. yapmıyor.

lg g4 cihaza imei repair yapıyorum imei null a düşüyor (usb mode da) modem port ta yazınca 0 a düşüyor (version 6.0)

general mobile ile ilgili bir kategori olsa çok iyi olur.

lg daha da geliştirilse, daha doğrusu bizi z3x lg aktivasyon aldırmaktan kurtarsa çok çok iyi olur.

bugün lg k500tr geldi frp açmak istedim açmadı. bu da bir eksiklik

lg cihazı bağlayıp method 1 de reset frp deyince açmıyor

lg cihazı bağlayıp method 2 deyince hiç bir işlem yapmıyor.

lg modülünün geliştirilmesi kesinlikle şart

UAT hep mtk cihazlara yönelik çalışılmış bir yazılım. neden LG ile ilgili geliştirme yapılmıyor ? en büyük eksiklik LG.

ayrıca menüde htc s-off var ama hiç bir işe yaramıyor. o zaman neden eklendi. htc s-off olsa mükemmel ötesi olur.

LG FRP New Security Desteklemiyor, onun üzerinde çalışacağız,
LG IMEI Onarım Güzel çalışıyor, Diag açtıktan sonra, Reset Security Seçeneği var, ordan da güvenlik sıfırlayıp yazabilirsiniz,
HTC S-OFF Buttonu Expolittir, Java Card Diag ollarak kullanılıyor,

invasionweb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
LG IMEI Onarım Güzel çalışıyor, Diag açtıktan sonra, Reset Security Seçeneği var, ordan da güvenlik sıfırlayıp yazabilirsiniz,

Başkanım bari LG lere rom kdz ve tot yazdırmayı yapabilseniz çok harika olur.

adb35

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Peki Huawei Hisilicon işlemciye imei repair neden yapılamıyor?

reis4747

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
üstadlar daha çok imei repair tamir eklenirse süper olur huawei falan bu değişik modellerin

looupss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Qualcom bölümünde yedek bölümü qnc yedeği alma bölümü supportunda denenmiş yedek dosyaları olursa iyi olur

Son düzenleme:

leonidasss

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
htc de cihazlar s-off frp yapamıyor. Samsung spedrum cihazlarda imei yazarken imeileri siliyor cihazları null yapıyor.

ucirit

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşım bi cihaza müdahale nassıl edilir nasıl sonuç alırım dersen yardım edelim sende kullanıcı olarak eksiğin vardır stepsleri iyice bakıp işleme başlarsan sonuç alırsın farklı tool kötülemekle bir yere varamazsın

leonidasss

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı

burdaki model listesine bakıp aracı yargılarsanız daha iyi olur, Araç eleştiriğe açıktır, ama detaylı ve güzel dil ile,
Hocam alınmayın lütfen benim gayem bu araca emek veren insanları zan altında bırakmak değil araç gerçekten çok iyi herkese tavsiye ediyorum hem de ivedilikle tavsiye ediyorum bir kaç box ın gördüğü işi tek başına görüyor.

U.A.T

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam alınmayın lütfen benim gayem bu araca emek veren insanları zan altında bırakmak değil sadece vaaz edilenleri göremedim diye bildirmek istedim. Eleştiri olmazsa eksikleri nasıl tamamlayabilirsiniz ki ayrıca eskiden Musa şekerci iyi arayıp sorunları bildiriyorduk şimdi kendisine ulaşabilene aşk olsun.

Musa Şekerci Umre'de, O yüzden cevap veremez şuan için, Eleştiriye açık araç, üste de belirtiğim gibi ama lütfen güzel dil kullanarak,
Kimse aracı eliştirmesin demiyorum, araç destekliyorum dediği cihaz yada bir fonksiyon hata veriyorsa yada yapamıyorsa burda yada gsmforumda ekran görüntüsü yükleyerek sorununuzu çözmek için elimizden geleni yaparız,

leonidasss

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Musa Şekerci Umre'de, O yüzden cevap veremez şuan için, Eleştiriye açık araç, üste de belirtiğim gibi ama lütfen güzel dil kullanarak,
Kimse aracı eliştirmesin demiyorum, araç destekliyorum dediği cihaz yada bir fonksiyon hata veriyorsa yada yapamıyorsa burda yada gsmforumda ekran görüntüsü yükleyerek sorununuzu çözmek için elimizden geleni yaparız,
Gün içerisinde yoğunluk çok oluyor ama ekran görüntülerini paylaşırız hatta size de mail atabilirim.

baki_55

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

burdaki model listesine bakıp aracı yargılarsanız daha iyi olur, Araç eleştiriğe açıktır, ama detaylı ve güzel dil ile,

Üstad, buradaki listeye bakacak olursak;

ZTE Nubia Z17 serisi ve Oneplus 5T için şuanda imei işlemleri bu program ile yapılamıyor?

Doğrumudur?

Eğer yapılabiliyorsa, ben bu programı satın almayı düşünüyorum.

Saygılar..

U.A.T

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Üstad, buradaki listeye bakacak olursak;

ZTE Nubia Z17 serisi ve Oneplus 5T için şuanda imei işlemleri bu program ile yapılamıyor?

Doğrumudur?

Eğer yapılabiliyorsa, ben bu programı satın almayı düşünüyorum.

Saygılar..

Nubia Z17 Yapıyor, OnePlus Gelecek güncelleme de eklenecektir, ve gelecek güncellemde yetişirse bu gün yayınlanacaktır.

leonidasss

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Nubia Z17 Yapıyor, OnePlus Gelecek güncelleme de eklenecektir, ve gelecek güncellemde yetişirse bu gün yayınlanacaktır.
Süleyman Usta bir şey sormak istiyorum bazı cihazlar da adb açık bazılarında uart. Hart olanı nasıl yapcz. Anlamadım. Yardımcı olabilir misiniz.

U.A.T

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Süleyman Usta bir şey sormak istiyorum bazı cihazlar da adb açık bazılarında uart. Hart olanı nasıl yapcz. Anlamadım. Yardımcı olabilir misiniz.

Reset FRP UFS için UART kullanabilirsiniz bu modeller üzerinden, Note5, S7, S6, S6 Edge vb version farketmez.
J3, J5, J7(2015), J2, J1, ve Diğer 6.0.1 samsung cihazlarında Download modda new method frp seçeneğini kullanın.

leonidasss

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Reset FRP UFS için UART kullanabilirsiniz bu modeller üzerinden, Note5, S7, S6, S6 Edge vb version farketmez.
J3, J5, J7(2015), J2, J1, ve Diğer 6.0.1 samsung cihazlarında Download modda new method frp seçeneğini kullanın.
Üstad peki imei repair de sadece uart dediğinde nasıl bir yol izlememiz gerekiyor.