usb host otg kablo (1 Viewer)

borsailetişim

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bence en güzel buluşlardan birisi bu n8 kutusunun içinden çıkmış bir arkadaştan satın almıştım bir gün kafama takıldı kabloyla oynarken aklıma bir şey geldi kabloyu yanıma aldım dükkandan çıktım bir telşefoncu arkadaşın yanına girdim yanındaki arkadaşta x2 vardı kabloyu ona taktım ucunada yanıma aldığım içinde müzik olan usb belleğide kablonun diğer ucuna taktım ne göreyim aynı pc gibi flash belleğin içeriğini okuyor. yani 1-2-4-8-16-32 gb lık bir flash belleği telefona takıp kullanabilirsiniz bu ara usb adaptör sayesinde malzemecilere sordum ama gören veya bilen yok orjinal nokia n8 kutu içeriğnde mevcut bu ara adaptör . denemenizi tavsiye ederim resim video müzik belge ler için en iyisi bu bence çokta satar yani kurcalayan olmaz çünkü flash bellek cebinizde olacak

şemasını bulabilirmiyiz acaba bunun yani bizde yapabilirmiyiz acaba içinde direnç vs varmıdır acaba devre felan

vaybe videoyu seyredince gördümki mause bile bağlıyabiliyorsunuz telefona mause oluyorsa klavyede olur herhalde

ÖZELLİKLER

USB HOST OZELLIGI OLAN CIHAZLARDA

USB BAGLANTILI CIHAZLARA BAGLANTI KURMAYI SAGLAR VE UZB GIRISLI CIHAZLARI TELEFONUNZADA KULLANABILRISINIZ

• MOUSE
  • KLAVYE
  • USB BELLEK
  • HARICI HARDDISK
  • VB
USB ARAYUZLU CIHAZLARI TELEFONUNUZA DIREK BAGLAYABILRSINIZ

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
N8 İÇİn usb mause baglanti kablosu dİye geÇİyor buraya usb mause takip kulalanbİlİrsİnİz

cepusta

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
NOKİA N8 İM VAR BENDE KULLANIYORUM gayet güzel bir adaptör istanbulda dogu bankta bir ara bulmuştum