Ustalarımzın görüşleri PASAJ - CADDE (1 Viewer)

zekaikilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sayın ustalarım dükkanınızın konumu pasaj veya cadde üzeri mı bu konuda fikirlerinizi almak istedim bana bu konuda fikirlerinizi ve konumuzunu memnuniyetinizi veya memnunsuzluğunuzu belirtirseniz çok sevinirim .

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yılların ustasıysan vede tanınmışsan artık reklamada ihtiyacın yoksa arayan buluyorsa pasaj içi olabilir . ama daha çevrede rakip çoksa sana gelene kadar başka yerlere gitme ihtimali varsa o zaman cadde üzeri olması lazım. fakat dükkan kirasına çalışmaktansa pasaj bana her zaman daha mantıklı geliyor. arada 5-10 katı fiyat oynuyorsa eğer.

zekaikilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yılların ustasıysan vede tanınmışsan artık reklamada ihtiyacın yoksa arayan buluyorsa pasaj içi olabilir . ama daha çevrede rakip çoksa sana gelene kadar başka yerlere gitme ihtimali varsa o zaman cadde üzeri olması lazım. fakat dükkan kirasına çalışmaktansa pasaj bana her zaman daha mantıklı geliyor. arada 5-10 katı fiyat oynuyorsa eğer.

ben suan merkezden uzagım pc tamire bana gelen agırlıklı , lakin hocam carsıda kiralar 3000 ila 1000 arası değişiyor pasaj içlerinde 350 lira , carsida ki dükkanıuda doldurmak kolay değil mobilyası vs vs iki 3 gundur ikilemdeyim ustam

ulaşiletşim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
dostum kesinlikle cadde üzeri mantıklı ayda 3 tane temiz telefon satsan farkı cıkarırsın ayrıca yabancı müşteri düşme olasılıgı cok fazla

zekaikilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
dostum kesinlikle cadde üzeri mantıklı ayda 3 tane temiz telefon satsan farkı cıkarırsın ayrıca yabancı müşteri düşme olasılıgı cok fazla

hocam bulundum yerlerde kiralık dükkan bulmazsı biraz zor , cadde üzeri kiralar işlek yerlede 3K kadar cıkıyor ,ama işlek yerlerin oldugu yerlerde pasaj içleri var onların kiraları 350 lira gibi bir fiyat .