Ustarlarım ne yapacağı mı bilemedim (1 Viewer)

zekaikilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1-) S.a hocalarım balıkesir bolgesinde yaşamaktayım merkez bölgesine Türk telekom alt bayiliğini açmayı düşünüyorum . Ama araştırmalarımda bazı telefoncular sadece Türk telekom bayiliği alıp iş yerini ona göre dizayn etmekte bazı telefoncu arkadaşlar vodafone turkcell ve turk telekom alarak karısık bir düzen yapmaktadır .
Sizin önerileriniz denir hocalarım .

2-) iş yerinde sadece tamir yapan ustalarım bulunuyor mu .

Laz EnEs

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle Merhabalar Hoca ArtıkBilindiğinin Tersine Alt Bayilikler Ve Cihaz Satışları Pek Kar Bırakmıyor zira kırtasıyesınden Manavına herkes alt bayılık veriyo firmalar bulunduğun il ilçe nufusu kurutuyomu bölgede kaç alt bayı hangi firmaya çalışyo onların yorumları ne suan bence Sektör 2.el ve Tamire dönmüş bulunmakta Ha aksesuar Vs Meraklsıda Çok Kılıfıydı kırılmazıydı koysat onlarda da deşet talep alırsın hatta al bi tekerlı tezgah sokakta kimlik kaplar gibi Telefon kılıfı sat yada kırılmaztak istanbulda yapıyolar :)

zekaikilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle Merhabalar Hoca ArtıkBilindiğinin Tersine Alt Bayilikler Ve Cihaz Satışları Pek Kar Bırakmıyor zira kırtasıyesınden Manavına herkes alt bayılık veriyo firmalar bulunduğun il ilçe nufusu kurutuyomu bölgede kaç alt bayı hangi firmaya çalışyo onların yorumları ne suan bence Sektör 2.el ve Tamire dönmüş bulunmakta Ha aksesuar Vs Meraklsıda Çok Kılıfıydı kırılmazıydı koysat onlarda da deşet talep alırsın hatta al bi tekerlı tezgah sokakta kimlik kaplar gibi Telefon kılıfı sat yada kırılmaztak istanbulda yapıyolar :)

değerli yorumunuz için teşekkür ederim .
dediğiniz gibi tamir atolyesi daha mantıklı geliyor bana
bayilik sitemini araştırınca biraz sıkıntıları ortaya cıkmaya başlıyor .