Çözüldü Vestel 5000 2gb rom yardim. (1 Viewer)

applebey

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sa arkadaşlar vestel 5000 2 GB rom lazım cihaz elimde kaldı yardımlarınızı bekliyorum.
kolay gelsin iyi çalışmalar

Teknoman

2
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam vestellerın hepsının romunu burdan indirebilirsin.

kolay gelsın

applebey

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam vestellerın hepsının romunu burdan indirebilirsin.

kolay gelsın

Ustam elimdeki cihazın vesteldriver de rom u yok daha önce vestel servisinde çalıştığım için yarın vestel'in ftp sinden çekecektim ama byaras ustamın linki deneyeceğim büyük bir ihtimal olacak sonucu bildeceğim..

applebey

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar Byaras usta'nın Verdiği link Vestel 5000 2GB Türkcell Cihazı çalıştırmaktadır. Adminler Konu kilit.

canabazomer3321

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaslar vestel venüs 5000 2gb ye android 7.1.2 geldi ve android sürümünü düşürmek için üsttetki yazılımı yükledim vestel logosu gözüküyor telefon açılmıyor ikiye bir yeniden açılıyor yardım edebilir misiniz .

tulgacan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Gelen giden eline geçen vestel 5000 romunun linkini eklemiş. Kardeşim Turkcell olan telefona vestelin romu, vestel olan telefoada turkeli romu olmuyor. Yüklerken dikkat edin ah vah etmeyin.

TURKCEL romu zaten verilmiş. Buyrun buda VESTEL romu.

haikenn

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
nasil kurcaz kisaca anlatir misin ustam ya cihaz bu turkcellden alinma guncelemeden sonra sinyal yok yaziyor sebeke gelmiyor ama aim kart okuyor pin kodu soruyor aim kart kisileri gorunuyor ama sebeke cekmiyor lutfen yardim eder misiniz..

cihazınızın kaydını kontrol ettinizmi imei kayıtlımı cihazın.

combo2009

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Gelen giden eline geçen vestel 5000 romunun linkini eklemiş. Kardeşim Turkcell olan telefona vestelin romu, vestel olan telefoada turkeli romu olmuyor. Yüklerken dikkat edin ah vah etmeyin.

TURKCEL romu zaten verilmiş. Buyrun buda VESTEL romu.

Linkler çalışmıyor hocam çalışan link paylaşırmısınız.