Vestel venüs bu cihaz sifirlandi (1 Viewer)

odeon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaslar vestel venus geldi bu cihaz sifirlandi devam etmek icin onceden bu cihaza senkronize edilen bir google hesabi ile oturum acin diyor.hesabi bilmiyor nasil acariz yardimlarinizi bekliyorum

KARAKASLAR2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[COLOR=rgba(30, 30, 30, 0.701961)]ertaneu7 Nickli Üyeden Alıntı http://www.gsmkolik.com/diger-model...-frp-sifirlama-nasil-yapiliyor.html#post36984
[COLOR=rgba(30, 30, 30, 0.701961)]vestel venüs v3 frp reset Yapın...

Cihazımının klavyesini açıyoruz ardından ''123'' basılı tutuyoruz ''SwiftKey'' seçeneği çıkıyor ve ayarları tıklıyoruz.
Çıkan seçeneklerden aşağı inip ''About SwiftKet'' tıklıyoruz çıkan seçeneklerden ''Açık kaynak lisanlarını'' tıklıyoruz.
Burda beyaz bir sayfa açılıyor bir takım kodlar yazıyor herhangi bir yazının üstünü seçip basılı tutuyoruz ve yukarda kopyaladığımızı gösteren
bir araç çubuğu çıkıyor ve ordan ''Paylaş'' tıklıyoruz gelen ekrandan aşağı inip ''Gmail''seçiyoruz
çıkan seçenekte atla diyip farklı bir mail adresi giriyoruz.
Örnek olarak hotmail,outlook vb. gibi bir mail açıyoruz çıkan seçeneklere ileri ileri diyip sonra ''Gmail Git'' diyoruz.
Karşımıza oluştur diye bir pencere açılıyor çıkan seçeneklerden sağ üst köşede '':'' bu tuşa basıyorsunuz ve ''Ayarlar '' diyoruz.
Karşımıza gelen pencerede yine '':'' bu tuşa basıyoruz ve ''Hesapları yönet'' diyoruz ''Devam''diyoruz ve ayarlar açılıyor.
Ayarlar bölümümüzde hakkında kısmına girip ''Derleme numarası'' birkaç defa basarak geliştirici seçenekleri açıyoruz.
''OEM Kilidi Açma'' basıp aktif hale getiriyoruz ardından geri gelerek ayarlardan elefonumuzu sıfırlıyıp fabrika ayarlarına dönmüş oluyorsunuz.[/COLOR]
[/COLOR]
Çok teşekkür ederim işime yaradı. Cihaz venüs v3 5040 modeli.

exelans67

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hele şükür

kardeşim allah razı olsun sabahtan beri uğraşıyorum gece yarısı oldu senin bu mesajını görmesem yapamazdım, en sonunda senin yönteminle oldu Allah razı olsun kardeşim...

s0metimes

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
6.1 de derleme numarasına basınca geliştirici seçenekleri açılmıyor..bununla ilgili ne yapabiliriz??

legend.61

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bu sorunu çözene kadar çok deneme yaptım . son olarak linkteki açıkma ve videoyu takip ederek 10 dk da sorunu çözdüm.