Vodafone 985n smart 4 power brick (1 Viewer)

androıdteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar kolay gelsin.başlıkta belirttiğim model cihaz,az önce geldi,cihaz çalışırken birden susuyor ve sıfır tepki var.Batarya denedim yine aynı,yazılımsalmı diye düşünüp romu denicem fakat bulamıyorum hiçbiryerde..Bir fikri olan ustamız varmı..sorun ne olabilir.

zekaikilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Nasıl susuyor abi , biraz daha net söylesen mesela powr supply varmı kaç akım cekiyor kısa devre korumaya giriyor mu , kapanınca powr tuşuna basınca akım cekiyor mu , usb soketi ölçtün mü on off tuşunu batarya konnetronun bacaklarını ölçtün mü , batarya kon. Orda 3.8v kapasitör vardır, sıvı TEMA’sı olabilir istersen kartı bi temizle

androıdteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Zekaicim,sıvı teması yok fakat komple elden geçirip temizledim bordu,soketin önündeki kapasitörde voltaj var fakat usb sokette saglam olmasına ragmen ne pc görüyor ne cihaz kendini tetikliyor,power suppley var amper cekimi sıfır,dediğim gibi cihaz nasıl olmuşsa olmuş inzivaya çekilmiş,,şimdi rom diyorum ama,romu nasıl yükleyecemki,cihazı pc görmüyor zaten enteresan bir durum

androıdteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
EDİT : Aradaşlar cihaz bi şekilde power suplye baglı olarak akım çeker gibi olup power tusuna basılıyken amper aynı degerde kalıyor,fakat cihaz ne açılıyor nede tepki veriyor,power tusunu bıraktıgımda amper sıfırlanıyor.neden olabilr bu,fikri olan varmı

zekaikilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
EDİT : Aradaşlar cihaz bi şekilde power suplye baglı olarak akım çeker gibi olup power tusuna basılıyken amper aynı degerde kalıyor,fakat cihaz ne açılıyor nede tepki veriyor,power tusunu bıraktıgımda amper sıfırlanıyor.neden olabilr bu,fikri olan varmı

power tusunun ayaklarını ölcesene abi 2.80 ile 3.0 arası voltaj geliyor mu

zekaikilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bide akımı sıfıra cekiyorsa power subly , kısa devre korumasına alıyorsa