Yardım Vodafone Smart 6 Vf-995N Yazılım Lazım (2 Viewers)

bymen07

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
s.a merhabalar
bende vodafone smart 6 vf-995n cihaz var telefon yanlış yazılımda çökmüş şuan hiç açılmıyor recovery mod yada şarj uyarısı dahi çıkmıyor yalnız telefonu pc ye bağlayıp qfil açtıgımda Qallcomm hsm driver olarak gözüküyor ,sizden ricam elinizde ölü cihaz yazılımı yada recovery moda sokacak bir işlem varsa yardımcı olmanızı isterim telefoncu degilim sadece usb kablom var,teşekkürler

prens45

Uzman Üye
Admin
Genel Moderatör
Uzman Üye
s.a merhabalar
bende vodafone smart 6 vf-995n cihaz var telefon yanlış yazılımda çökmüş şuan hiç açılmıyor recovery mod yada şarj uyarısı dahi çıkmıyor yalnız telefonu pc ye bağlayıp qfil açtıgımda Qallcomm hsm driver olarak gözüküyor ,sizden ricam elinizde ölü cihaz yazılımı yada recovery moda sokacak bir işlem varsa yardımcı olmanızı isterim telefoncu degilim sadece usb kablom var,teşekkürler
birazdan dosyanın konusunu açacağım takipte kalın

bymen07

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam verdiginiz dosyayı cihaza QFİLL ile yüklüyorum dowload succest diyor program ama sonuç hala aynı malesef sadece ortadaki mavi ışık yanıyor ve pc qualcomm hs-usb QDloader 9008 olarak görüyor sadece ,bataryada saglam ekranda anakarttada darbe sıvı temas vs yok 3 gündür ugraşıyorum telefonumda yok başka