WhatsApp'ın Android 7.0 sorunu çözüldü mü? (1 Viewer)

sas24

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[h=1]WhatsApp'ın Android 7.0 sorunu çözüldü mü?[/h]

[h=2]Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Android 7.0 Nougat işletim sisteminde bildirimler konusunda sıkıntı yaşıyor. Peki, son güncelleme ile WhatsApp bu sorunu çözebildi mi?[/h]

WhatsApp, mesajların güvenliği konusunda ortaya çıkan ile sürekli gündeme gelse de, neredeyse her dört akıllı telefon kullanıcısından üçü tarafından tercih edilerek en popüler mesajlaşma uygulaması ünvanını korumaya devam ediyor.Eğer 7.0 Nougat işletim sistemi ile çalışan bir akıllı telefona sahipseniz ve 'ı oldukça sık kullanıyorsanız, bildirimlerin oldukça Karmaşık bir hal aldığını fark etmişsinizdir.

WhatsApp, Android 7.0 bildirim sorununu çözdü!

Yaşanan sorunu kısaca özetlemek gerekirse, WhatsApp üzerinden gelen bir mesaja, hızlı cevap özelliği ile yanıt verdiğinizde aynı görüşmeden gelen diğer mesajları göremiyorsunuz.

WhatsApp bildirimlerinde yaşanan sorunun ana sebebi, uygulamanın Android 7.0 Nougat işletim sisteminin geliştirilmiş bildirim sistemi için Google'ın yönergeleri ile uyumlu bir şekilde tasarlanmış olmaması.

Kullanıcılardan gelen şikayetleri değerlendiren WhatsApp, yeni 2.17.13 beta sürümü ile birlikte bu sorunu çözdü.