Çözüldü Xiaomi Mi 10 Pro IMEI Repair (1 Viewer)

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Herhangi bir tool yok malesef sadece adb shell ile denedim diag açmayi.
hocam size tavsiyem işi bilen birine götürmeniz çünkü o cihazda siz efs silerseniz bilmeden elinizde kalabilir sizin yer neredeydi

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

bey4zz

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
diag actım umt de qcn yediremedim normal qfil den de qcn islem görmüyor
cihaz umi kilid acık twrp de normal kodları denedim sdf ler de olumsuz su asamada yedek almısdım suan olumsuz dedim iade ettim

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
diag actım umt de qcn yediremedim normal qfil den de qcn islem görmüyor
cihaz umi kilid acık twrp de normal kodları denedim sdf ler de olumsuz su asamada yedek almısdım suan olumsuz dedim iade ettim
hocam qcn edit yapıp qpst ile deneseydiniz

yusufcrk

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam qcn edit yapıp qpst ile deneseydiniz
olmuyor hocam cihazda diag açıp qcn xqcn yedek alıyorum. yalnız modemst1 modemst2 ve fsg blockları boş. içerisinde imeiler barınmıyor. yalnız efs kodlarını buldum. sdf7 sdf8 sdf9 sdf10 blocklarında efs mevcut silindiği taktirde cihazdaki baseband düşüyor ve diag açılmıyor. yedekleri mutlaka alınmalı. yani bu cihaz içinde ENG rom şart pocoda olduğu gibi

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
olmuyor hocam cihazda diag açıp qcn xqcn yedek alıyorum. yalnız modemst1 modemst2 ve fsg blockları boş. içerisinde imeiler barınmıyor. yalnız efs kodlarını buldum. sdf7 sdf8 sdf9 sdf10 blocklarında efs mevcut silindiği taktirde cihazdaki baseband düşüyor ve diag açılmıyor. yedekleri mutlaka alınmalı. yani bu cihaz içinde ENG rom şart pocoda olduğu gibi
olabilir tamam inşaAllah hocam

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
Ters mühendislik lazim...modem çaprazlama kodu koyulmuş bu cihazlara bakalim kim kiracak ❤

yusufcrk

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
gerek yok. ENG rom ile işlem çözüldü. şuan yapabilirim mi 10 ama parasının çıkacağından emin olmam gerekiyor :D biz alırız ertesi gün beleş piyasaya düşerse sıkıntı oluyor