Yardım xiaomi mi 6 haporlor çaşıimıyor yardım plz (2 Viewers)

emirerdem"12

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
tefonumun sesi bir anda gitti haporlor çalışır durumda ama telefona takınca ses vermiyor ses ahizeden çıkıyor bu hata yazılımsalmı yoksa donanımsamı bide bana yardımcı olurmusunuz

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
tefonumun sesi bir anda gitti haporlor çalışır durumda ama telefona takınca ses vermiyor ses ahizeden çıkıyor bu hata yazılımsalmı yoksa donanımsamı bide bana yardımcı olurmusunuz
Yazılımsal olduğunu zannetmiyorum
Şu adımları uygula:
Diş fırçası ile bozuk yeri temizle içi pislik dolmuş olabilir.
Eğer yazılımsal olduğunu düşünüyorsan

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
ustam konuyu aydınlatmış eline sağlık bildiri amaçlı güzel paylaşım

emirerdem"12

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam ilginizden dolayı teşekkür ederim ama hata telefonda haporloru denedim çalışıyor Adsız.png
herneyse ha bide benimşu ekranda yukardıaki gördüğünüz parçamım bir teli yok kırılmışmı duşmuşmu 15 tel var 14 tane kalmış acaba ondanmı kaynaklanıyor

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam ilginizden dolayı teşekkür ederim ama hata telefonda haporloru denedim çalışıyor Ekli dosyayı görüntüle 4072
herneyse ha bide benimşu ekranda yukardıaki gördüğünüz parçamım bir teli yok kırılmışmı duşmuşmu 15 tel var 14 tane kalmış acaba ondanmı kaynaklanıyor
Sen en iyisi bunu tamire götür 50 liradan kaçmaya çalışırken 100 lira vermek var işin sonunda.

emirerdem"12

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yok hocam bizde anlıyoruz acemi değiliz evelallahta bu işe benim akıl sır erdiremedim haporlor çalışıyor e telefondada sıkıntı yok nebiliyim anlayamadım
herneyse genede saol hocam yen attığım konuya bi baksan nasıl

dilomikos

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam benimde Redmi Note 9 indian oyundayken sesim çok az gidiyor sebbi ne olabilir