Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Xiaomi ENG Rom nedir?
ENG Rom, cihazların üretim aşamasında kullanılan saf android yazılımıdır. Üretim aşamasında cihazı test etmek ve performans ölçümleri yapılmak için üretici firmalar tarafından kullanılır. Bu yazılımlar her hangi bir koruma içermez. Günlük kullanıma uygun değildir.
Yazılımların amaçları ise; yazılım atılamayan yada hatalarla karşılaşılan, bootloader kilidi açık olmayan, mi hesabı içeren fakat şifresi bilinmeyen cihazların sıfırlanması için kullanılır. Bu yazılımdan sonra cihaza Mi Flash aracılığı ile Rom yüklemesi yapabilirsiniz.
Brick olmuş cihazı onarmak için kullanılır. Ayrıca EFS onarımı da yapılabilir.
ENG Rom nasıl yüklenir?

EDL ya da Test Point yöntemi ile Mi Flash aracını kullanarak yazılımı cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.
Not: Telefonunuzda oluşabilecek tüm sorumluluk size aittir. Bu konuda ben ve GsmKolik ailesi sorumlu değildir.

Yükleme Talimatı.

Bootloader Kapalıysa

Yetkili hesap veya ufi umt vb. yetkili hesap kullanan ücretli programlar yardımıyla + olarak para vererek yapılır.

Bootloader Açıksa

Normal fastbootta flash atın.

Şifre: [HIDEPOSTS]HALABTECHMIREPAIR[/HIDEPOSTS]

Son düzenleme:

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
eline sağlık admin

whyler

As Teknik Elektronik
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
deneyen arkadaslar varsa yazsa iyi olurdu. chimerada model gözüküyor sokup deneyelim olmazsa

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
deneyen arkadaslar varsa yazsa iyi olurdu. chimerada model gözüküyor sokup deneyelim olmazsa
Ustam elim de şuan yok yoksa denerdim senin için. Olmadı partions seçerken modemst1 2 fsg fsc seçme, velev ki çöktü stock atarsın eski haline gelir.

whyler

As Teknik Elektronik
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bl kilidli cihaz. forum sitelerine bakiyorum chimerada hep hata almislar kimse yukleyememis

nazmi28

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
mı flash 64 bıtle denıyorum edl modda hata verıyor nasıl eng rom yukleyebılırım acaba ?

nazmi28

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bootloder açık ne mi flasdan nede edl den romu yükleyemedim.
İndirdiğim global romu fastbootdan kurdum ama bu romu 4 5 denememe rağmen yüklenmedi

BBOYDU

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
I install Eng rom repair imei, install stock V10.2.14.0.PFAMIXM, but when hard reset device imei is gone

BBOYDU

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
I erase in settings and imei is gone, I do not erase by recovery, bootloader is locked

only1hit

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Xiaomi ENG Rom nedir?
ENG Rom, cihazların üretim aşamasında kullanılan saf android yazılımıdır. Üretim aşamasında cihazı test etmek ve performans ölçümleri yapılmak için üretici firmalar tarafından kullanılır. Bu yazılımlar her hangi bir koruma içermez. Günlük kullanıma uygun değildir.
Yazılımların amaçları ise; yazılım atılamayan yada hatalarla karşılaşılan, bootloader kilidi açık olmayan, mi hesabı içeren fakat şifresi bilinmeyen cihazların sıfırlanması için kullanılır. Bu yazılımdan sonra cihaza Mi Flash aracılığı ile Rom yüklemesi yapabilirsiniz.
Brick olmuş cihazı onarmak için kullanılır. Ayrıca EFS onarımı da yapılabilir.
ENG Rom nasıl yüklenir?

EDL ya da Test Point yöntemi ile Mi Flash aracını kullanarak yazılımı cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.
Not: Telefonunuzda oluşabilecek tüm sorumluluk size aittir. Bu konuda ben ve GsmKolik ailesi sorumlu değildir.

Yükleme Talimatı.

Bootloader Kapalıysa

Yetkili hesap veya ufi umt vb. yetkili hesap kullanan ücretli programlar yardımıyla + olarak para vererek yapılır.

Bootloader Açıksa

Normal fastbootta flash atın.

Şifre: [HIDEPOSTS]HALABTECHMIREPAIR[/HIDEPOSTS]
saol