Sohbet Xiaomi Mi A3 Kullanıcı Yorumları (1 Viewer)

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Xiaomi-Mi-A3-precio-y-fecha-de-lanzamiento-en-Rusia.jpg
Xiaomi Mi A3 kullanıcılarını bu bölüme bekliyoruz.Yeni alacak kullanıcılar için hem de diğer kullanıcılar için tecrübe,görüş,artıları ve eksilerini bu konuda paylaşabilirsiniz,keyifli forumlar.

burhan0660

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
artıları batarya, işlemci, kamera ,ekran, hissiyat,ekran boyutu nu sayabilirim amoled bir ekran var o seviyede bir çok telefonda ips lcd ekranlar mevcut ekrandan parmak izi de var eksi diyebilecegim yönü yazılımsal sorunlar bir türlü bitmedi yani android one projesinde çöktü diyebilirim custom rom yükleyerek sorunu çözmüştüm hemde miui arayüzünü seviyorum cihaz saf android ile geliyor iyi forumlar

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
artıları batarya, işlemci, kamera ,ekran, hissiyat,ekran boyutu nu sayabilirim amoled bir ekran var o seviyede bir çok telefonda ips lcd ekranlar mevcut ekrandan parmak izi de var eksi diyebilecegim yönü yazılımsal sorunlar bir türlü bitmedi yani android one projesinde çöktü diyebilirim custom rom yükleyerek sorunu çözmüştüm hemde miui arayüzünü seviyorum cihaz saf android ile geliyor iyi forumlar
teşekkürler yorumunuz için bugün bende bir müşteri bıkmıştı custom rom attım verdim sevindi MIUI arayüzünü görünce

burhan0660

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
teşekkürler yorumunuz için bugün bende bir müşteri bıkmıştı custom rom attım verdim sevindi MIUI arayüzünü görünce
o segmentteki cihazlara göre güzel kamerası vardı sony sensördü diye hatırlıyorum hocam birde hani nasıl yaparsınız bilmem de hayalimizdeki telefonu anlatabilsek hani çıkmış donanımlarla kamera şu olsun işlemci bu olsun gibi misal "istedigim telefon snapdragon 690 6.3 inç amoled ekran parmak izi ekranda olsun 6-8 gb ram 128 hafıza 5500 üzeri batarya 6-7 bin olsa deme keyfime metal çerçeveli "bir telefon düşünüyorum acaba xioami bu ayarda telefon cıkarır mı haberleri falan varmı bilmiyorum ama çıkarsa mi 9t yi bırakıp öyle bir telefona geçerim

Mesaj uygunsuz kelime içerdiğiğinde
@YuSuF02
tarafından düzenlendi