Neler yeni

Çözüldü Xiaomi Mi9 Lite/CC9 Repair En Hızlı En Basit Yöntem (İlk Bizde)(YSFRepair)

YuSuF02

Süper Kullanıcı · 36
Yönetici
Admin
Premium Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Herkese merhaba dostlarım bugün sizlere para verseniz dahi bu yöntemi bulamayacağınız
en hızlı şekilde xioami
Mi9 Lite/CC9 Repair En Hızlı En Basit Yöntemi
Sizlere anlatacağım...
NOT:Bu konuyu başka yerlerde kendi konusuymuş gibi paylaşanlara Hakkım helal değildir
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
NOT:Bu işlemleri yapabilmeniz için cihaz bootloader kilidi açık olması gerekiyor
Not:Oluşabilecek sorunlardan ben ve GSMKOLIK ailesi sorum tutulamaz...

Dosyaların tümünü indirdiyseniz aşağıdaki VIDEO yu izleyerek
hiçbir sorun olmadan repair yapabilirsiniz

Not: Video'daki cihaz farklı model olabilir ama işlem aynı
Bu işlem denenmiştir sonuç başarılı...
Gizli içerik
Gizli içerik

Moderatör tarafında düzenlendi:

cinler

Yeni Üye
Merhabalar Yusuf.
Kolay anlatimin icin tesekkur ederim.etrafta lafi herkes dolandirip duruyor.ilk kez birseyler anladim sayende.ben note 10 pro aldim.yakinda rootliycam.oralar asinayim.fakat sonrasinda kafama takilanlar var.diag portu actiktan sonra backup qcn den kendi icinden qcn yi alip editlesem sonra geri yuklesem olurmu.birde bu cihaz iki hatli.birincisi kilitli kaliyormus.ancak ikincisi repair oluyormus.ilkinde eski mevcut kilitli imei ikincisine istedigimizi yaziyoruz.yoksa ikisine de ayni imei mi yazmak zorundayiz.kusura bakma biraz uzun oldu.tesekkur ederim.

mucahid75

Allah bize yeter o ne güzel vekildir
Yönetici
Admin
Moderatör
Web sitesi
www.gsmkolik.com
Merhabalar Yusuf.
Kolay anlatimin icin tesekkur ederim.etrafta lafi herkes dolandirip duruyor.ilk kez birseyler anladim sayende.ben note 10 pro aldim.yakinda rootliycam.oralar asinayim.fakat sonrasinda kafama takilanlar var.diag portu actiktan sonra backup qcn den kendi icinden qcn yi alip editlesem sonra geri yuklesem olurmu.birde bu cihaz iki hatli.birincisi kilitli kaliyormus.ancak ikincisi repair oluyormus.ilkinde eski mevcut kilitli imei ikincisine istedigimizi yaziyoruz.yoksa ikisine de ayni imei mi yazmak zorundayiz.kusura bakma biraz uzun oldu.tesekkur ederim.
Qfil ile yedeğini al sonra kendi qcn ni yükle daha sağlam olur
imei 1 tane yazılır 1. hatta yazılır 2. yazsan da yazmaz
genelde sim 2 yazıyor sim 1 boş kalır​

YuSuF02

Süper Kullanıcı · 36
Yönetici
Admin
Premium Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Merhabalar Yusuf.
ikisinede aynı imeili yaz ama tek hat oluyor
yapamadığın olursa uzaktan bağlantı ile yardımcı olurum

scorpil

Yeni Üye
kardeşim öncelikle eline saglık birşey sormak istiyorum benim tele çift sim imei atıldı hali ile tellefon çekmiyor bunu tek sime çevirebilirmiyiz yardımcı olurmusun

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Google ads alanı